reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Vinszka Tak zgadza się! Warto było ☺ Dziękuję kochana ❤

@Kamaaa U mnie było badanie receptywności endometrium. Okazało się, że transfer musiałam mieć jeden dzień później niż liczą lekarze.

@Marzycielka7 Dziękuję ❤
Kochana gratuluje ci✊✊i trzymam dalej kciuki. Ja podchodze teraz ale to mam liczone tak jak chyba kazdy jest endo ok i wlaczony progesteron... Tyle ze mam torbiel na jajniku ale dopuscili mnie do transferu tylko tym sie denerwuje ale musze chyba zaufac.
 
reklama
Bralam ovitrelle. Raz zadzialal i peklo ale z wyniku progesteronu w 21 dc wynikalo, ze nie bylo owulacji. Byl prawie 0. Potem mielismy 1 inseminacje i znow ovitrelle i nie pekl;( przy drugiej inseminacji podali 2x ovitrelle i tez nie peklo. A tak w ogole, zanim trafila nam sie ciaza pozamaciczna to pecherzyki po stymulqcji rosly i same pekaly bez zadnych zastrzykow, ale ciazy nie bylo. Moze byly puste.. tego nie wiem. Wszystkie problemy z tymi torbielami zaczely sie pol roku po tej ciazy, po zrobionej laparoskopii. Clostrybegyt i bach wielka torbiel rosla ekspresowo i bol przy tym oraz mdlosci nieziemskie. Polozyli mnie na oddzial i podejrzewali hiper ale byla ona jedna wielka i po tyg zaczela sie wchlaniac. Kazda kolejna schodzi z @. Wiem, ze dojazdy noclegi itp. Beda drogie i meczace ale nie mamy za bardzo wyjscia. Do szczecina mamy 180 do gdyni 250 chyba. Do slupska najblizej ale o slupsku to juz w ogole nic nie wiem. Byl pomysl nq ta invicte o ktorej piszesz ale opinie nie sa pochlebne. A jak poczytalam o tym lekarzu do ktorego sie wybieramy w gdyni to ma naprawde dobre i wlasnie ponoc jwat w stalym kontakcie tel.. zeby nie jezdzic ciagle na wizyty z samymi wynikami.

Ja też miałam problem z nie pękającymi pęcherzykami. Cały zeszły rok cykl w cykl nie pękł ani razu,nie ważne czy brałam Ovitrelle czy Pregnyl. Co miesiąc miałam torbiel i wciąż brałam Orgamentril na wchłonięcie. Dodam, że przed zeszłym rokiem pecherzyki mi pękały normalnie. A w tym roku od stycznia coś się znowu w organizmie przestawiło i zaczęły znowu pękać. Dla mnie to tez była dziwna sprawa z tymi pęcherzykami.
 
Ja też miałam problem z nie pękającymi pęcherzykami. Cały zeszły rok cykl w cykl nie pękł ani razu,nie ważne czy brałam Ovitrelle czy Pregnyl. Co miesiąc miałam torbiel i wciąż brałam Orgamentril na wchłonięcie. Dodam, że przed zeszłym rokiem pecherzyki mi pękały normalnie. A w tym roku od stycznia coś się znowu w organizmie przestawiło i zaczęły znowu pękać. Dla mnie to tez była dziwna sprawa z tymi pęcherzykami.
Oo. No właśnie. Skad się biorą te torbiele czynnościowe? Dobrze, że u Ciebie już to minęło i organizm się odblokował. Ja teraz mialam juz drugi @ bez żadnej stymulacji i nie wiem co tam się dzialo i dzieje. Odpuscilismy calkowicie wizyty w gabinecie do momentu wizyty w klinice. Chcemy troche wyciszyc organizm.
 
reklama
Do góry