reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez mialam transfer odroczony z mrozakow okres dostalam dosyc szybko ale ze lekarz mial wolne wiec w nastepnym miesiacu mialam transfer☺ Udany☺ Organizm sie wycisza wtedy.Ile komorek pobrali, bd miec mrozaki?
Pobrali 12 z czego 6 było dojrzałych. Z6 zapłodnili się 5 a ile dojdzie do blastki okaże się w czwartek /piątek - i te wszystkie zamrożą :) a ile od okresu miałaś transfer ? Super, ze udany:) tez bym chciała
 
Wszystko ok. Chciałabym jak najszybciej wrocic do gry ale maz narazie nie chce o tym gadac wiec dam mu troche czasu zeby zapomniał :-) i tak musze odczekać minimum jeden pełny cykl a najlepiej to dwa. Mysle ze jak odpoczniemy w wakacje, naładujemy baterie to wrócimy po któregoś Śnieżka. A jak atmosfera u was?

Póki co staram się nie myśleć bo mamy wiele innych spraw do ogarnięcia
Zobaczymy co usłyszymy 22 maja ale ze stymulacja zapewne ruszymy w czerwcu [emoji2]
I oby ta procedura zakończyła się pozytywnie czego i sobie i Tobie życzę i każdej z dziewczyn na forum [emoji173]️
 
Pobrali 12 z czego 6 było dojrzałych. Z6 zapłodnili się 5 a ile dojdzie do blastki okaże się w czwartek /piątek - i te wszystkie zamrożą :) a ile od okresu miałaś transfer ? Super, ze udany:) tez bym chciała
U mnie było to samo przy zapładnianiu i zostało z nami 5 blastek z przepiękną morfologią.

Na pocieszenie dodam, że pierwsza blastka już biega, a druga rośnie w brzuszku. [emoji7][emoji7]
 
@Aduś16 i @juchaa_87 trzymamy kciuki za pozytywne bety
@anielka0612 za zielone światełko do stymulacji
:)@Kingul pięknych widoków na podglądaniu

Dziewczyny wszystkim życzę miłego dnia :)
Powodzenia Dziołchy!✊✊✊✊
Dziękuje dziewczynki :)
Ja właśnie w drodze do kliniki, wizyta o 14,30 i zobaczymy, czy lekarka da pozwolenie na stymulację. Choć nie sadze, żeby coś poszło nie tak. Tylko zobaczymy, czy nie zmieniła zdania i pójdę długim protokołem, tak jak ustalaliśmy wcześniej.

Oj a przyznaje, ze chciałabym już zacząć:) I nawet te tony zastrzyków nie sa mi już straszne:p
 
Nie, u mnie było zero objawów. Dziś cieszę się nudnościami i wymiotami... uciążliwe to bardzo, ale doceniam. O to walczyliśmy tyle lat.

Co do wieku. Powiem szczerze, że czytałam wybiórczo posty, bo nadrabiam forum, ale ja sobie założyłam, że do 25 r.ż. urodzę pierwsze dziecko. Po tym czasie czułam się staro i beznadziejne. Patrzyłam na koleżanki, które miały w tym wieku nie jedno dziecko a dwójkę. Tylko po czasie zobaczyłam ta drugą stronę: nie są w stałych związkach, pierwsze dziecko nie było chciane i tak można wyliczać. Sztuką za to jest stworzyć rodzinę, aby dziecko miało oboje rodziców, którzy się kochają i tu wiek już nie gra roli.
Vinszka pokluwa Cie jajnik czasem tak lekko I nie caly czas raz po lewej stronie raz po peawej nie wiem czy isc do lekarza?
 
reklama
Do góry