reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jutro będę robiła ponownie betę bo wcześniej miałam słabe przyrosty, jak myślicie zrobić do tego progesteron i estradiol? Progesteron robiłam tylko raz 10dpt i wyszedł mi ponad 200, ale pewnie to było spowodowane tym że godzinę wcześniej wzięłam 2 luteiny...nie wiem czy doktor w trakcie konsultacji będzie pytał też o progesteron i estradiol czy raczej skupi się na nieciekawej becie.

Ja bym zrobiła
Nie wiem jak estradiol ale progesteron zrób napewno
 
Namiary na Paśnika .
966773
 
Mój jajnik, na którym został przeprowadzony zabieg WYŁUSZCZANIA TORBIELI spowodował, że już nie podejmuje pracy- nie produkuje komórek jajowych/pęcherzyków.
Laparoskopia to nazwa zabiegu za pomocą rurki, można mieć różne wykonywane zabiegi typu usuwanie krwiaków, udrożnianie jajowodów itd. i one nie powodują zmniejszenia AMH bo nie ingerujesz w sam jajnik.
Jeśli tak jak ja masz trorbiel na jajniku to polecam skonsultować się z innym lekarzem.
Bo wtedy zostanie Ci jeden jajnik pracujący i dlatego ta rezerwa jajnikowa spada.
Cholerka... mi ostatnio przy usuwaniu cp i jajowodu, usunęli też torbiel z jajnika...
Jeszcze tego mi kur... brakuje zeby jajnik mi przestal pracowac...
Mialam dobre AMH i mam nadzieję że chociaż to mi sie za bardzo nie popsuje...
 
Dziewczyny czy jest alternatywa dla prolutexu??? Wlasnie po godzinie proby wbicia igly pod skore wylalam zawartosc strzykawki w wacik bo nie moge sie przebic przez skore.... nie bede juz tego nigdy brac bo to jest dla mnie tortura jakas.. Wiecie czy w Polsce przepisuja zel crinone jako alternatywe dla prolutexu?
 
reklama
Dziwie się że lekarze przed zabiegami nie informują Was o tym, że AMH może ucierpieć. Mnie z 6 po zabiegach spadło do 3,40. Także, no..

Powiem tak. U mnie mieli przykaz nie ruszać jajników...stwierdzili podczas operacji że wytną torbielke,bo ingerencja mała niby :(

Dziewczyny czy jest alternatywa dla prolutexu??? Wlasnie po godzinie proby wbicia igly pod skore wylalam zawartosc strzykawki w wacik bo nie moge sie przebic przez skore.... nie bede juz tego nigdy brac bo to jest dla mnie tortura jakas.. Wiecie czy w Polsce przepisuja zel crinone jako alternatywe dla prolutexu?
Nie wiem jak z żelem ale może masz za duże igły??? Zobacz sobie-ja kiedyś za radą @dżoas zmieniłam I było duuuużo łatwiej ;)
 
Do góry