reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam wit D osobno, ale jak będzie w pakiecie to nie ma problemu. Dostałam pare dni temu wyniki immunologi noooo i mam mutacje MTHFR a1298c i muszę brać inny kwas. 4 lata brałam ten zwykły :dry:
Niekoniecznie musisz. Ja mam tą samą mutację a same metyle źle działały. Najlepiej się sprawdza mieszanka metylu ze zwykłym, taką masz np w femibionie :)
 
Czyli laparoskopia moze pogorszyc amh?? Dobrze rozumiem? Dlaczego?
Owszem moze. Nie sama laparoskopia jako zabieg. To jest dla amh obojetne.
Ale jezeli w czasie laparoskopii znajda ogniska endometriozy na jajnikach i zechca je usunac to usuwaja kawaleczki jajnika tym samym obniżajac amh. Bo jakies tam elementy zdrowej tkanki czyli przyszlych potencjalnych pecherzykow rowniez usuwaja.
 
Niekoniecznie musisz. Ja mam tą samą mutację a same metyle źle działały. Najlepiej się sprawdza mieszanka metylu ze zwykłym, taką masz np w femibionie :)
Aaaaa, taki myk ;) moja dr mówiła mi o Solgarze ..
Mam przyjmować właśnie ten kwas + modulator homocysteiny. Tylko nie mówiła nic o innych witaminach, a wydaje mi się, że coś powinnam brać ;) a jak wezmę tu kwas a w witaminach 2 kwasy to już będzie za dużo - tak mi się wydaje ;)

Tylko kwasem włączyłaś z mutacją ? Czy coś jeszcze ?
 
Dziewczyny jak to jest, czy jesli ciazy brak a nadal Blore Lutinus I Prolutex to moge miec mdlosci I bole w podbrzusze od samych lekarstw?? Beta w 6dpt byla ponizej 1 wiec wiem ze nic z tego nie bedzie ale czuje sie coraz gornej :( w poniedzialek odstawilam te cholerne leki jak tylko bedzie druga beta..
 
Tak ale masz różne blastki jesli masz blastke np 5.1.2 to ona zagniezdzi sie szybko ale jak masz wczesna blastke To ona potrzebuje czasu zeby wyjsc z otoczki, musi poprostu dojrzeć.
Wiecie Co z tym blastkami I ichj implantacja to nie ma zawsze reguly.. Kojarze dziewczyny c wczesnymi blastkami I wysokimi betami od razu, ja mialam 5AA I 4AB przy poprzednia I mialam pozna implantacje, Co nawet sam Dr potwierdzil.. Wiec my swoje a natura swoje :D
 
Dziewczyny jak to jest, czy jesli ciazy brak a nadal Blore Lutinus I Prolutex to moge miec mdlosci I bole w podbrzusze od samych lekarstw?? Beta w 6dpt byla ponizej 1 wiec wiem ze nic z tego nie bedzie ale czuje sie coraz gornej :( w poniedzialek odstawilam te cholerne leki jak tylko bedzie druga beta..

Ja zawsze jak wzięłam luteinę to mnie pobolewalo podbrzusze a po Prolutexsie było mi troche mdło ale przechodziło szybko
 
Ja zawsze jak wzięłam luteinę to mnie pobolewalo podbrzusze a po Prolutexsie było mi troche mdło ale przechodziło szybko
Dzieki ;) no wlasnie kiedys Invicta pezepisywala tylko luteine, teraz jest Lutinus I Prolutex.. Po samej luteine przy zadnych transferach nie mialam takich mdlosci :( W ciazy byly ale zdecydowanie pozniej.. Przy naturalne ciazy 17 lat temu mialam mdlosci jeszcze zanim mi sie okres spoznial ale to bylam baaardzo mloda wiec nie da sie porownac haha ;)
 
reklama
Aaaaa, taki myk ;) moja dr mówiła mi o Solgarze ..
Mam przyjmować właśnie ten kwas + modulator homocysteiny. Tylko nie mówiła nic o innych witaminach, a wydaje mi się, że coś powinnam brać ;) a jak wezmę tu kwas a w witaminach 2 kwasy to już będzie za dużo - tak mi się wydaje ;)

Tylko kwasem włączyłaś z mutacją ? Czy coś jeszcze ?
Dopóki łykałam same syntetyki to homocysteinę miałam na dobrym poziomie (przy górnej granicy jak na starania, bo 7,9 ale jednak w normie). Potem dowiedziałam się o mutacji i przerzuciłam się na same metyle, po 2 miesiącach wystawiłam oczy bo homocysteina się podwoiła i była ponad 15. Więc szybko wróciłam do syntetyków i metyle brałam tylko od czasu do czasu. Po miesiącu już było 8,9. W moim przypadku organizm korzysta sobie z nieuszkodzonego ramienia genu i metylacja przebiega bez zakłóceń.
Nie mówię, że u Ciebie będzie identycznie (bo możesz metyle przyswajać lepiej niż syntetyki) ale trzymaj rękę na pulsie, żebyś niepotrzebnie nie straciła czasu.
 
Do góry