reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sprzed 4 stron :( "
Witam Was serdecznie :rofl2:
Dzisiaj jest mój 2 dzień po transferze. To moje 2 IVF, 2-gi crio-transfer średniej klasy mrożaczka. Mam 26 lat, staramy się z Mężem od prawie 3 lat o potomka. Mąż ma zły współczynnik HBA a ja endometriozę II/III stopień (macica czysta - była biopsja i histeroskopia). Poprzednie transfery byłam na własne życzenie obstawiona Tractocile (wlew przeciw skurczom), AH, EG etc.. i nic. Beta nie drgnęła. Teraz lekarz namówił nas na crio "sote". Bez żadnych dodatków i leków poza luteiną i estrofemem. Dlaczego tu do Was zajrzałam? Bo potrzebuję wsparcia. W nocy z 1dpt na 2dpt miałam orgazm spowodowany snem bardzo erotycznym. Teraz oczywiście panikuję czy tym samym przekreśliłam sobie szansę na udane IVF. Wszystkich bardzo ściskam i pozdrawiam. 8-) "
Nic Ci nie będzie. Jak będzie miała być ciąża to będzie
 
reklama
Mi dopiero w ciąży skoczyła, zawsze miałam prawidłowy wynik i nigdy nie brałam nic na tarczycę. Naczytałam się teraz, że pierwszy trymestr jest decydujący jeśli chodzi o tsh, a ja za 3 tyg kończe pierwszy trymestr. Trochę się martwię, że za poźno zaczęłam brać ten lek (od 35 dpt)
W pierwszym zapotrzebowanie wzrasta o 30% a w drugim to nawet o 50% dlatego tarczyca często nie nadąża w ciazy nawet u zdrowych dziewczyn i wychodzą potem wlasnie problemy.
 
Sprzed 4 stron :( "
Witam Was serdecznie :rofl2:
Dzisiaj jest mój 2 dzień po transferze. To moje 2 IVF, 2-gi crio-transfer średniej klasy mrożaczka. Mam 26 lat, staramy się z Mężem od prawie 3 lat o potomka. Mąż ma zły współczynnik HBA a ja endometriozę II/III stopień (macica czysta - była biopsja i histeroskopia). Poprzednie transfery byłam na własne życzenie obstawiona Tractocile (wlew przeciw skurczom), AH, EG etc.. i nic. Beta nie drgnęła. Teraz lekarz namówił nas na crio "sote". Bez żadnych dodatków i leków poza luteiną i estrofemem. Dlaczego tu do Was zajrzałam? Bo potrzebuję wsparcia. W nocy z 1dpt na 2dpt miałam orgazm spowodowany snem bardzo erotycznym. Teraz oczywiście panikuję czy tym samym przekreśliłam sobie szansę na udane IVF. Wszystkich bardzo ściskam i pozdrawiam. 8-) "
Kochana moze nikt nie odpowiada bo nie wie gdyż twoje pytanie jest bardzo nietypowe. Ja moge ci tylko poradzić zebys sie nie stresowała na zaś ile dziewczyn nie wie ze jest w ciazy i bzyka sie na okrągło ja w pierwsza ciaze zaszłam na studiach i przez miesiac nie wiedziałam ze jestem w ciazy a jak mozesz sie domyślać na studiach nie było dnia żebyśmy nie robili tego wszedzie gdzie sie da i orgazmów przeżyłam chyba z milion urodziła sie zdrowa dzidzia ❤️ I tak juz nic nie zmienisz, nie mozesz juz nic z tym zrobic wiec niepotrzebnie sie stresujesz poza tym średniej klasy mrozak pewnie potrzebuje ze 2 dni zeby dojrzeć zanim sie zagniezdzi wiec ja na twoim miejscu bym wogole sie tym nie przejmowała...
 
reklama
Do góry