reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy któraś z Was ma podwyższone TSH w ciąży i bierze Euthyrox? W sumie nie mam jakiegoś wysokiego - 3,12 ale nie wiem kogo słuchać w zaleceniach. Mój lekarz ginekolog przepisał mi Euthyrox N 25, a endokrynolog u której byłam Euthyrox N 50. I teraz nie wiem czy brać tą mniejszą dawkę czy tą większa. Badanie ponowne tsh zrobię za tydzień, bo wtedy miną 4 tyg od zażywania tej dawki E 25.
Myślę ze mogłabyś może już zbadać ten poziom tsh i zobaczyc do ilu spadlo i wtedy dostosowac dawke.
Wydaje mi sie, że 25 to bedzie za mało...
Ja przy podobnych wartosciach biore 5×50 i 2×25 i tsh teraz na poziomie 1.5
 
reklama
Raczej rzadko jest masywna infekcja, z reguły to nosicielstwo. Bakterie w moczu, bez objawów,.bez leukocytów to raczej zanieczyszczenie próbki przy pobieraniu, pojemnik do zwyklej analizy tez nje jest jalowy.

Mi pomagał imbir. Piłam wodę z imbirem, a jak już było bardzo źle to kroiłam.maly kawałek i dobie ciućkałam. Mi przeszlo w 13-14 tyg.
O widzisz dzieki za info z tymi bakteriami.
 
Byłam wczoraj na ostatecznej werfikacji i nic z tego . beta <0,1 . dał mi skierowanie na biopsje śluzu z macicy na 2 etapy oraz mogę się podjąć poszeżenia wejścia do macicy przed zabiegiem .Stwierdził że już mam wszystkie badania zrobione i tarczycę też i jest wszystko w normie on rozłożył ręce i nie wie dlaczego ja nie zachodzę w ciąży . Jak doktor sieg włodzimierz powiedział że według piśmienictwa powinnam być w ciąży . Jak będę miała wyniki biopsji to już mam kierować się do samego ordynatora prof. Krzysztof Łukaszuk kliniki Invicta gdańska oraz bydgoszczy bo on może znajdzie wyjście z sytuacji . Jestem załamana bo lekarz który prowadzi mnie od początku rozłozył ręce co ja mam zrobić .
Przykro mi :( Ktora to Twoje podejscia I stymulacje? a ta biopsja sluzu to w jakim celu?
 
Tak dzonilam i mowila ze terminy najwczesniej 8 maja, mowilam jej o stymulacji i pytalam o lekarza ale dzis juz go nie ma. Dzodzwonilam sie drugi raz pani bez wiekszych problemow podala mi nazwe bakterii jakas agalktie nie wiem jak sie to pisze ale tak zrozumialam. Pani powiedziala ze ta bakterie leczy sie tylko w ciazy by rodzac silami natury nie przekazac jej dziecku, a jeali chodzi o czystosc pochwy to jest posrednia ale mowila ze tu raczej lekarz zdecyduje ze przrjdziemy dalej do stymulacji. Pytalam czy ta czystosc wymaga jakichs probiottkow itp by byla czystosc lepsza to b powiedziala ze nie i by sie nie denerwowac.
Ale ja chybabi tak zrobie tak jak Asia mowi kilka globulek i tantum rosa profilakrycznie
Czasem i lactovaginal pomaga :)
No tak bo jak już zaczną mieszać, dotykać to może sie okazać , że pogorszą sytuację. ja Amh miałam wysokie jakość komórek też była ok. A poprostu mam tak jakby jajniki z tyłu macicy jak to lekarz tłumaczył, w taki sposób ,że plemnik nie dotrze..
To ja jestem przykładem zbyt pochopnej laparoskopii i wyłuszczania torbieli jajnika. Miałam torbiel czekoladową, moja ginekolog dała mi skierowanie na usunięcie torbieli. I poszłam nie pytając czy da się inaczej, nic mi nie zaproponowano a nie miałam pojęcia, że pogorszy się przez to moje AMH, wtedy bym się nie decydowała na to tak pochopnie tylko skonsultowała z innymi lekarzami. No cóż, mleko się rozlało i obecnie moje AMH wynosi 1,53 a mam 32 lata.
 
Witajcie Dziewczyny. Postanowiłam do Wss napisać , być może któraś z Was tez ma takie objawy po transferze.
Ja wczoraj miałam robiony transfer dwóch zarodków na cyklu stymulowanym. Niestety w nocy obudził mnie ból podbrzusza. Od razu wzięłam nospe ale ból średnio przechodzi. Dziś od rana ból podbrzusza. Znowu nospe. Mam pytanie do was. Miał ktoś takie objawy po transferze??

Dzięki za odp
Ból był tak silny, że Cię obudził?
Miałam bóle w podbrzuszu jak na okres plus kłucie w jajnikach.
 
Dziewczyny i ja zrobiłam dziś betę i powtórka w poniedziałek, żeby zobaczyć czy jest odpowiedni przyrost, bo oszaleję do kolejnej wizyty :/
 
Dziewczyny i ja zrobiłam dziś betę i powtórka w poniedziałek, żeby zobaczyć czy jest odpowiedni przyrost, bo oszaleję do kolejnej wizyty :/
Tylko ze na tym etapie beta.nic ci nie powie, bo przyrosty juz nie sa tak duze jak na piczatku. Jak bedziesz wpisywac w kalkulatory to bedzie ci wychodzil ponizej normy. Jedyne wyjscie to teraz tylko czekanie na usg.
 
reklama
Do góry