reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi przed stymulacja lekarka zaleciła na poprawę jajeczek żebym brała sobie jeszcze melatonine:) Zdziwiłam się bardzo, ale jak poczytałam to jest ona bardzo silnym antyoksydantem. I postanowiłam, ze spróbuje, bo zaszkodzić raczej nie powinna;)
A do tego zasypianie to teraz trwa u mnie może z 2 sekundy:p

I może zbadaj sobie poziom wit D3. Bo może się okazać, ze te 2000 jednostek bedzie za mało:) Ja miałam wynik 37, czyli prawidłowy, a zalecone mam 4000 dziennie8-)

Kurcze mnie tak lekarka obstawiła różnymi specyfikami, ze teraz powinnam mieć całe stado jajeczek i to tylko takich doskonałych :wink:

Ta melatonine na noc brać ?
 
Tak, normalnie przed snem:) tylko mi zaleciła brac taka dosyć końska dawkę - 5mg:cool2: Bo jak sprawdzisz to w większości tabletek jest po 1 mg8-) Ale nie odczuwam tego w ogole i z porannym wstawaniem tez nie mam problemów;)

Sama jestem ciekawa, czy to cokolwiek da:)

Ja tez kupiłam 5 mg
IMG_4074.JPG
 
U mnie d*** dzis 6dpt I beta < 1..




Przykromi wiem jak to jest .
Pociesze cię u mnie w 7 dniu beta wyszła też <1 ale lekarz kazał nadal mi brać leki tak jak przepisał bez przerwy do 10dnia ostatecznej werfikacji moim zdaniem to beta nie zmieni się i nie rozumiem tego dlaczego karze mi nadal kontynuwać leki . A mnie od 2 dni bolą piersi od strony pach i w nocy wstaje biorę nospę bo mnie boli pod brzuchem tak jak by mi jajniki miało wyrwać , wydaje mi się ze to jest od leków

A co tobie lekarz powiedział ? dalej kazał coś brać ?
 
reklama
Do góry