reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O tym samym pomyslalam ;(.
Niesprawiedliwe...
Aż mi się łezka w oku zakrecila :-( :(
Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe :-( :(
Patologie mają dzieci albo kobiety które ich nie chce A osoby które pragną tego szkrabka najbardziej na świecie muszą tyle cierpieć I na koniec okazuje się że się nie udało :-( :(
Brakuje mi słów...
Jest tak bardzo przykro :-( :(
Bardzo Cię polubiłam i chciałam abyś była szczęśliwa I wierzę w to że się szybko to uda...
Trzymaj się Maleńka [emoji813] pomodle się dzisiaj za Ciebie [emoji813][emoji813][emoji813]
 
Wszystkim Wam i każdej z osobna dziękuję za to ze jesteście ![emoji173]️
Za dobre słowa, rzeczowe informacje, za radość i rozmowy na forum
Tym które się starają życzę dużo siły ( póki co sama w sobie muszę ja znaleźć) , tym które ujrzały pozytywne testy i bety życzę najwspanialszych kolejnych miesięcy [emoji110]
A Wam dziewczyny które niedługo rodzą by to było najwspanialsze spotkanie w życiu i miłość od pierwszego wejrzenia [emoji7]
Jeszcze raz dziekuje !!![emoji8][emoji8][emoji8]
[emoji3525][emoji3525][emoji3525] współczuję Ci Kochana. W takich momentach aż brak słów, aby pocieszyć.
Mam nadzieję, że wkrótce uzbieracie złotówki i wrócicie do walki.

A jeszcze bardziej życzę Ci naturalnego cudu!
 
Narazie muszę to wypłakać i ogarnąć się przed mężem bo przecież mam czekać do czwartku
Potem wizyta w klinice
Zobaczymy co powie lekarz i jaki będzie miał plan
Czemu tak się potoczyło jak niby wszystko dobre? [emoji20]
Nie bolało by aż tak gdybym chociaż miała świadomość ze mamy jeszcze mrożaczki a tak ? Wszystko od nowa [emoji27]
Tyle to mnie kosztowało psychicznie ( zreszta jak kazda kobietkę która przechodzi przez stratę [emoji20])
Widocznie los tak zaplanował[emoji27]
 
Aż mi się łezka w oku zakrecila :-( :(
Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe :-( :(
Patologie mają dzieci albo kobiety które ich nie chce A osoby które pragną tego szkrabka najbardziej na świecie muszą tyle cierpieć I na koniec okazuje się że się nie udało :-( :(
Brakuje mi słów...
Jest tak bardzo przykro :-( :(
Bardzo Cię polubiłam i chciałam abyś była szczęśliwa I wierzę w to że się szybko to uda...
Trzymaj się Maleńka [emoji813] pomodle się dzisiaj za Ciebie [emoji813][emoji813][emoji813]

Dziekuje za wszystko!!!za wsparcie i kibicowanie
Widocznie to nie był mój czas [emoji27]
[emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Do góry