reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nic sie nie dzieje. Ja jestem po punkcji w listopadzie 2018 pierwszy transfer 3 dniowego nie udal sie. Beta jak zawsze 1.2 juz mam dosc jak widze taka bete.
Teraz mamy dwa ostatnie mrozaczki i blastki ktore biore ze soba a raczej chce wreszcie po nie wrocic. Wiec tranafer byl by w sobote przed swietami jesli jutro bedzie zielone swiatlo w tym tunelu.

Kamaaa jak endo ??? Podroslo??
 
Wszystkim Wam i każdej z osobna dziękuję za to ze jesteście ![emoji173]️
Za dobre słowa, rzeczowe informacje, za radość i rozmowy na forum
Tym które się starają życzę dużo siły ( póki co sama w sobie muszę ja znaleźć) , tym które ujrzały pozytywne testy i bety życzę najwspanialszych kolejnych miesięcy [emoji110]
A Wam dziewczyny które niedługo rodzą by to było najwspanialsze spotkanie w życiu i miłość od pierwszego wejrzenia [emoji7]
Jeszcze raz dziekuje !!![emoji8][emoji8][emoji8]
 
Wszystkim Wam i każdej z osobna dziękuję za to ze jesteście ![emoji173]️
Za dobre słowa, rzeczowe informacje, za radość i rozmowy na forum
Tym które się starają życzę dużo siły ( póki co sama w sobie muszę ja znaleźć) , tym które ujrzały pozytywne testy i bety życzę najwspanialszych kolejnych miesięcy [emoji110]
A Wam dziewczyny które niedługo rodzą by to było najwspanialsze spotkanie w życiu i miłość od pierwszego wejrzenia [emoji7]
Jeszcze raz dziekuje !!![emoji8][emoji8][emoji8]
Dziś jest źle ale za chwilę podniesiesz się spowrotem,wyplacz się i zobaczysz że nie wiadomo skąd przyjdą siły do dalszej walki. Tule mocno.
 
Wszystkim Wam i każdej z osobna dziękuję za to ze jesteście ![emoji173]️
Za dobre słowa, rzeczowe informacje, za radość i rozmowy na forum
Tym które się starają życzę dużo siły ( póki co sama w sobie muszę ja znaleźć) , tym które ujrzały pozytywne testy i bety życzę najwspanialszych kolejnych miesięcy [emoji110]
A Wam dziewczyny które niedługo rodzą by to było najwspanialsze spotkanie w życiu i miłość od pierwszego wejrzenia [emoji7]
Jeszcze raz dziekuje !!![emoji8][emoji8][emoji8]
Aż mi się łezka w oku zakrecila :-( :(
Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe :-( :(
Patologie mają dzieci albo kobiety które ich nie chce A osoby które pragną tego szkrabka najbardziej na świecie muszą tyle cierpieć I na koniec okazuje się że się nie udało :-( :(
Brakuje mi słów...
Jest tak bardzo przykro :-( :(
Bardzo Cię polubiłam i chciałam abyś była szczęśliwa I wierzę w to że się szybko to uda...
Trzymaj się Maleńka ♥ pomodle się dzisiaj za Ciebie ♥♥♥
 
reklama
Wszystkim Wam i każdej z osobna dziękuję za to ze jesteście ![emoji173]️
Za dobre słowa, rzeczowe informacje, za radość i rozmowy na forum
Tym które się starają życzę dużo siły ( póki co sama w sobie muszę ja znaleźć) , tym które ujrzały pozytywne testy i bety życzę najwspanialszych kolejnych miesięcy [emoji110]
A Wam dziewczyny które niedługo rodzą by to było najwspanialsze spotkanie w życiu i miłość od pierwszego wejrzenia [emoji7]
Jeszcze raz dziekuje !!![emoji8][emoji8][emoji8]
Jejku jaka jesteś kochana, my zyczymy Tobie, zebys za chwile zobaczyla 2 kreski na tescie, trzymaj sie [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Do góry