reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki moje drogie ;)
Pytanko do tych ktore byly na cyklu sztuczny do crio. Czy mialyscie pobolewanie w jajnikach lub takie jak by skurcze od czasu do czasu, nie wiem jak to opisac?? Miesiac temu nic takiego nie mialam przed 1 podejsciem do crio???
 
reklama
Dziewczynki moje drogie ;)
Pytanko do tych ktore byly na cyklu sztuczny do crio. Czy mialyscie pobolewanie w jajnikach lub takie jak by skurcze od czasu do czasu, nie wiem jak to opisac?? Miesiac temu nic takiego nie mialam przed 1 podejsciem do crio???

Hmm a w ktorym dc jestes??
Ja do owu bralam estrofem ale nic mi sie nie dzialo (mial byc sztuczny cykl ale doszlo do owulacji)
 
Myslalam ze juz przeszlo mi troche ze wariuje i patrze na objawy czy dobrze czy ok. Ostatnio bylo duzo sluzu jak na dni plodne przed crio teraz nie ma tego idzie wzariowac. ;(
 
Ja mam teraz 15dc sztucznego i kluja jajniki.
Polecam olewac objawy z organizmu bo przy takich dawkach hormonow idzie zwariowac :)
W sumie macie racje ;) caly czas mysle czy ok czy to cos sie dzieje czy bedzie ok czy bede miala zielone swiatlo ze bedzie transfer czy znowu coś sie stanie... Tak bardzo pragne je zabrac na swieta ze soba...nasze ostatnie tak sie boje. A ty jak ok po transferze???
 
reklama
Do góry