reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jak boli tzn, że jest, żeby nie bolała najlepiej uciąć :D:D:D
A na poważnie to po pierwsze pilnuj nawodnienia, ból głowy to często sygnał odwodnienia - przy takich dawkach progesteronu to wręcz niebezpieczne i dla ciebie i dla ciązy. Po drugie wietrzenia - spacerki itp. Jeśli nadal nie pomaga to paracetamol i nyny.

Tina..... serio??? :laugh2::laugh2: Bez jaj, nie przesadzajmy. Ze względu na bliskość labu na sali zabiegowej prosza o nieużywanie perfum, ale to tylko w dniu punkcji i transferu. To, że ktoś chodzi psiuknęty antypersirantem to chyba nie grzech, lepiej żeby capił potem na kilometr? :p Dla własnego komfortu można użyć przez dzień czy kilka dni bezzapachowych kosmetyków ale nie siejmy jakiejś paniki ;)
Dlatego napisałam,że takie mam zdanie :) Jak przygotowuje sie do punkcji przez kilka dni i wchodze do kliniki a tak mijam jedna,druga od której jedzie na kilometr perfumy zła jestem ze tak na siebie uważam a tu zonk ale moze tak jak mowisz nie ma to aż takiego wpływu. kilka dni bez perfum nie zaszkodzilo a moze pomogło :)
 
reklama
Pala który to dzień po transferze? Beta powyżej kilku tyś zwalnia i nie przyrasta tak bardzo jak na początku. Mimo, że ciąża rozwija się prawidłowo.
Ja jestem 21 dpt dzisiaj Wczoraj miałam usg lekarz nie widział struktur zarodka więc kazał mi robć bete dzisiaj i w piątek. Dzisiaj mi powiedzial ze beta nie jest idealna.
 
Dziękuję :) !

Póki co zarejestrowalam M. na badanie nasienia z chromatyna [emoji85][emoji848] ... idzie 12.04 . ,ja 11.04 ide do położnej i zrobi mi wymazy do cytologii , chlamydia i czystosc ... na początku cyklu hormony ... a w międzyczasie wszystko pozostale ... juz wyczytałam,że na kariotypy się czeka , chlamydia tez bedzie cos do 4 tyg. Nie jest to takie hop siup ... juz na dzień dobry nastawilam się na inv w okolicy lipca nie wcześniej ....

Dodatko moj M. ma nasienie na poziomie 3% prawidłowych z czego 97% z wadą główki ... wykryto u niego mikrogruczolaka -leczy się dostinexem bo peolaktyna byla kosmiczna , teraz jest po niżej normy ,endo zmniejszyl dawkę do 0,5 tabletki na tydzień ....

Ja niedoczynność tarczycy choc utrzymuje ja w granicach 1-1,5 , do tego hiperonsulinemia i lekko podwyższona prolaktyna ....

Mieliśmy 2 iui ... staramy sie z 6 lat [emoji85]
Cześć Anula :)
Witamy w gronie,trafiłaś w najlepsze miejsce :)do tego forum :)
Plan już widzę jest,a robiłaś czy krzywą cukrową?Bo MAh chyba dopiero będzie.masz czas do lipca więc warto zrobić.
Na immunologię przyjdzie czas jak będzie trzeba ale życzę żeby okazji nie było :)
 
reklama
Ja jeszcze napisze coś na temat tych perfum przy transferze. Starałam się jak najmniej perfumowac, malować, a tu nagle transfer robi mi lekarka od której jedzie perfumami na kilometr. I bądź tu mądry :)
Dodam, że miałam dwie procedury, dwa transfery i niestety nieudane. Na pewno nie winie za to tej wyperfumowanej lekarki
 
Do góry