reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie do Was wszystkich:
Czy przy badaniu progesteronu - czesto robionego z betą - robicie go na czczo?
Nigdy nie byłam na czczo.
Witam.
Jestem tu nowa, mam nadzieję, że dowiem się czegoś od was. Po nie udanej Inseminacji zmieniłam lekarza który od razu zrobił mi drożność jajowodów - wyszła obustronna niedrożność Odrazu dostałam skierowanie na laparoskopie, okazało się, że jajowody są gdzieś zatkane przy ujściu macicy, kolejne skierowanie na histeroskopie. Dwa dni temu odbył się zabieg i okazało się, że na lewym ujściu macicy był mięśniak którego wycięli. Lekarz nic nie wspomniał o prawym, strasznie się spieszył itd usłyszałam tylko, że mam coś "ciasne" ale nie wiem co. Byłam zadowolona, że skoro usunął tego mięśniaka to w końcu uda się zajść w ciążę, ale lekarz zgasił mnie słowami, że na tą chwilę to kwalifikuje się na in vitro Prócz tych jajowodów wszystko jest ok, na wypisie napisane mam, że jajowód drożny, więc nie rozumiem o co chodzi. Po następnej miesiączce mam powtórzyć drożność, leczę się u tego ginekologa prywatnie a na histeroskopie i laparoskopie wysłał mnie do szpitala w innym mieście, w którym jest ordynatorem.
Czy któraś z was miała taką sytuację?
Bardzo to wszystk dziwne, w końcu są drożne czy nie? Jeśli tak, dlaczego in vitro?
Mogę Ci tylko poradzić, że ogólnopolską sławą w dziedzinie udrażniania jajowodów jest dr Krzysztof Pyra ze szpitaszpitala klinicznego nr 4 w Lublinie. Jest radiologiem, pracuje w zakładzie radiologii zabiegowej. Prywatna konsultacja (wygooglaj,.przyjmuje na ul chodźki) i potem zabieg na fundusz, taka najkrótsznajkrótsza.i najlepsza droga. Uważam, że warto skonsultowac te kwestię, facet ma duże sukcesy.
 
reklama
Nigdy nie byłam na czczo.

Bardzo to wszystk dziwne, w końcu są drożne czy nie? Jeśli tak, dlaczego in vitro?
Mogę Ci tylko poradzić, że ogólnopolską sławą w dziedzinie udrażniania jajowodów jest dr Krzysztof Pyra ze szpitaszpitala klinicznego nr 4 w Lublinie. Jest radiologiem, pracuje w zakładzie radiologii zabiegowej. Prywatna konsultacja (wygooglaj,.przyjmuje na ul chodźki) i potem zabieg na fundusz, taka najkrótsznajkrótsza.i najlepsza droga. Uważam, że warto skonsultowac te kwestię, facet ma duże sukcesy.[/QUOTE

Przy badaniu drożność wyszło, że są niedrożne a po histeroskopi na wypisie jest napisane, że lewy jest drożny. Mimo tego lekarz powiedział, że kwalifikuje się do in vitro, nie wiem czemu również mnie to dziwi. Oczywiście będę łapała się każdej deski ratunku, in vitro już w ostateczności. 2 kwietnia mam prywatną wizytę u gin może dowiem się czegoś więcej bo w szpitalu był strasznie zabiegany i dokładnie mi nic nie powiedział.
 
Babeczki
Czy po tranaferze mialas tylko
LUTINUS 3*1
PROLUTEX 2*1
A NOSPE CZY MAGNEZ tez mialas w zaleceniach ?
Mialam tylko 3x1 lutinus i 2x1 prolutex, nie bralam nic wiecej oprocz kwasu foliowego


Ja dzis odebralam bete i w 4 dni od wtorku z 6 972 wzroslo do 28 371 [emoji16][emoji16]
We wtorek kolejna wizyta, to bedzie 6t2d wiec liczę na serduszko [emoji176]
 
Mialam tylko 3x1 lutinus i 2x1 prolutex, nie bralam nic wiecej oprocz kwasu foliowego


Ja dzis odebralam bete i w 4 dni od wtorku z 6 972 wzroslo do 28 371 [emoji16][emoji16]
We wtorek kolejna wizyta, to bedzie 6t2d wiec liczę na serduszko [emoji176]

No to pieknie[emoji7]
Niech rośnie tak dalej pieknie a serduszko niech wywoła u mamy łzy radości [emoji8]
 
Mialam tylko 3x1 lutinus i 2x1 prolutex, nie bralam nic wiecej oprocz kwasu foliowego


Ja dzis odebralam bete i w 4 dni od wtorku z 6 972 wzroslo do 28 371 [emoji16][emoji16]
We wtorek kolejna wizyta, to bedzie 6t2d wiec liczę na serduszko [emoji176]

Ale super [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
W srode pojde do rodzinnej i poprosze o skierowanir to dopiero po swietach jest wolny termin bo prywatnie to juz w srode moge isc ale 100zl a po swietach na nfz to bede po miesiaczce kolo 14-16 dnia.
Ja byłam prywatnie. Z NFZ to mi nawet krwi robić nie chcieli bo należy się coś tam coś tam i oni są rozliczani z tego
 
reklama
Do góry