reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję ze pytasz. Wizyta o 15.30 ale zawsze jest opoznienie wiec mysle ze kolo 18 bede w domu i wtedy sie odezwe. Juz zaczynam sie denerwowac, glowa mi pęka, a jeszcze jestem w 12 dniu cyklu i juz mi sie leja sluzy wiec jeszcze to mnie dobija (wiecznie mokro w majtach):( ale oby lekarz mial dobre wiesci tzn dal swiatelko do robienia juz większości badan do stymulacji to bede szczesliwa

Powodzenia!![emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie
Odstawiłam duphaston i luteinę, czekam na @ i zaczynam kolejna stymulację
Czy jest mozliwe bym mogła mieć dni płodne? Mam śluz jak na dni płodne a wogole nie czuję. jakbym miała dostać okres[emoji33]
 
Dziękuję ze pytasz. Wizyta o 15.30 ale zawsze jest opoznienie wiec mysle ze kolo 18 bede w domu i wtedy sie odezwe. Juz zaczynam sie denerwowac, glowa mi pęka, a jeszcze jestem w 12 dniu cyklu i juz mi sie leja sluzy wiec jeszcze to mnie dobija (wiecznie mokro w majtach):( ale oby lekarz mial dobre wiesci tzn dal swiatelko do robienia juz większości badan do stymulacji to bede szczesliwa
Trzymam kciuki za pozytywny przebieg rozmowy i zielone światło do startu:)
 
Dziękuję ze pytasz. Wizyta o 15.30 ale zawsze jest opoznienie wiec mysle ze kolo 18 bede w domu i wtedy sie odezwe. Juz zaczynam sie denerwowac, glowa mi pęka, a jeszcze jestem w 12 dniu cyklu i juz mi sie leja sluzy wiec jeszcze to mnie dobija (wiecznie mokro w majtach):( ale oby lekarz mial dobre wiesci tzn dal swiatelko do robienia juz większości badan do stymulacji to bede szczesliwa
Też czekam na Twoje wieści. [emoji110][emoji110] Mam nadzieję, że zaczniecie działać już na 100%.
 
reklama
Do góry