reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

To znaczy że się ciut szybciej rozwija i jest fajterem :)

Mój mąż miał 7 dni i okazalo się, ze nie ma tam nic wartościowego... kazali mu drugi raz pod rząd i ze "swieżej" porcji mieliśmy 7 zarodków. Będzie dobrze.

Bo wg klasyfikacji embriologicznej to średniak. Ale to nie świadczy o szansach powodzenia, jest tyle czynników od których zależą nasze ciąże, że nie ma co się tym kierować :)

W porządku, w ng to by było znacznie wiecej (nie pamiętam przelicznika).

U mnie superczuły sikaniec wyszedł ujemny, a beta z tego samego dnia dodatnia. Brak objawow p niczym nie swiadczy. W ogóle nie bedziesz bety z krwi robić?
Mieszkam w NO i tutaj nie ma jak w kraju, że laboratorium na każdym rogu idziesz płacisz 30 zł i masz.jakby mi sianiec wyszedł na + to bym zapewne jakoś się zmobilizowala i poszła po to skierowanie. Ale po 3 już próbach nie mam takiego ciśnienia.normalnie zastanawiam mnie tylko kwestia braku objawów i braku okresu.
 
reklama
Kasia no to niestety z sikańcem musisz czekać te 14 dni zeby mówić o względnej pewności wyniku a i tak 2 dni później musisz powtórzyć. Czekanie jest ciężkie sama wiem ale nic innego nam nie pozostaje. Wszystko może się zdarzyć. Sama dziś w 5dpt skusiłam się na sikańca i wyszedł negatywny. Teraz żałuję oczywiście. Na bete pójdę we wtorek wtedy wynik będzie bardziej wiarygodny...heh...damy rade!
Mosia ty hardcore w 5 dpt sikanca?! To widze, że nie tylko ja taki nadpobudliwości człowiek...hihi... ... Postanowiłam że zrobię kolejny w 12 dpt.
 
Dziewczyny , jesli chce wam sie wglebiac w klasyfikacje blestek i zarodkow , podrzuce wam pare linkow.Tylko pamietajcie ze to wszystko nijak sie na do rzeczywistosci, to tylko morfologia, reszta to genetka i tysiace reakcji ktore musza zajsc w organizmie zeby byla ciaza.

Link do: Stadium transferowanego zarodka a ilość ciąż - Polki.pl

Link do: In vitro. Klasyfikacja blastocyst

Link do: Ocena rozwoju zarodków, komórki jajowej i zapłodnienia | INVICTA

Link do: Forum embriologiczne

Link do: Ocena zarodków w dniu 5, 6 i 7 - cykl LABORATORIUM OD KUCHNI 5/6 - in vitro, badanie nasienia Parens Centrum leczenia niepłodności

Mam nadzieje ze do obiadu wam lektury wystarczy[emoji4][emoji4][emoji4]
 
Tina, propo dreszczy to ja tak mam od piątku ...tylko zwalam to na fakt że jestem zmarzzluchem. Teraz jak o tym napisałaś - bo mi ciągle zimno i mam dreszcze a czasami mi duszno zmierzyłam temperature 37.1...mam nadzieję że mnie nic nie rozkłada:(

Taka temperatura raczej pokazuje ciąże choć u mnie była normalna 36,6 i ciąża tez była .
Trzymam kciuki!
 
Tina, propo dreszczy to ja tak mam od piątku ...tylko zwalam to na fakt że jestem zmarzzluchem. Teraz jak o tym napisałaś - bo mi ciągle zimno i mam dreszcze a czasami mi duszno zmierzyłam temperature 37.1...mam nadzieję że mnie nic nie rozkłada:(
Tez tak mialam Zaraz po transferze sie przeziebilam i ta temperatura 37.1-37.5, przeziebienie minelo a kropek zostal
 
reklama
Do góry