reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nie tylko sikanca...nie mam możliwości bety..
Kasia no to niestety z sikańcem musisz czekać te 14 dni zeby mówić o względnej pewności wyniku a i tak 2 dni później musisz powtórzyć. Czekanie jest ciężkie sama wiem ale nic innego nam nie pozostaje. Wszystko może się zdarzyć. Sama dziś w 5dpt skusiłam się na sikańca i wyszedł negatywny. Teraz żałuję oczywiście. Na bete pójdę we wtorek wtedy wynik będzie bardziej wiarygodny...heh...damy rade!
 
reklama
Z klasy morfologicznej to moze i sredniak jak i moj[emoji6]
Ale to NIC nie oznacza
Szanse mamy jak kazdy najlepszy rowniez,
Wiec nic sie nie martw!! [emoji3]
Z dnia na dzien co raz trudniej czekac ale uszy do gory - czekamy cierpliwie[emoji3][emoji3] buziaki milego weekendu
Moj 5dniowy zarodek klasy B ale embriolog sie wachala miedzy A a B dobrze ze mam relanium bo bylo by ze mna ciezko
 
Kasia no to niestety z sikańcem musisz czekać te 14 dni zeby mówić o względnej pewności wyniku a i tak 2 dni później musisz powtórzyć. Czekanie jest ciężkie sama wiem ale nic innego nam nie pozostaje. Wszystko może się zdarzyć. Sama dziś w 5dpt skusiłam się na sikańca i wyszedł negatywny. Teraz żałuję oczywiście. Na bete pójdę we wtorek wtedy wynik będzie bardziej wiarygodny...heh...damy rade!
Jakiej czułości miałaś tego sikanca?
Chociaż wydaje mi się że 5dpt to stanowczo za wcześnie
 
Moj 5dniowy zarodek klasy B ale embriolog sie wachala miedzy A a B dobrze ze mam relanium bo bylo by ze mna ciezko

Postaraj sie z calych sil zeby raczej relaksowac sie niz stresowac bo to przeciez nie pomoze malenstwu [emoji3]
Ja lykam nospe forte tylko, relanium odstawilam jak mi kazal dr...
Przemawiaj do swojego kropeczka[emoji16]
Jakas plec masz wymarzona? (My np zawsze o dziewczynce rozmawiamy [emoji3])
 
Jakiej czułości miałaś tego sikanca?
Chociaż wydaje mi się że 5dpt to stanowczo za wcześnie

Zgadzam się, że to za wcześnie. Nadal trwa zagnieżdżanie zarodka i hcg jest niskie nadal. Dopiero, gdy „wczepi” się na dobre i przestanie się zagnieżdżać zaczyna być produkowany hormon hcg.
 
reklama
@jagodaaga @Vinszka @jolancik @Mitotaj @Dzoannna co do objawow reguły kompletnie nie ma ,ja nie miałam żadnych ciągniec,boli podbrzusza,piersi.jedynie to bolał mnie kręgosłup nad tyłkiem ;)
Aaaa i zawsze wydawało mi się ze jak jest ciąża to temperatura musi byc podwyższona a ja po raz kolejny miałam dreszcze (!)i obecnie tez mam dreszcze.
Wiec reguły nie ma i trzymam żeby ten brak objawów był objawem !
✊✊✊✊
 
Do góry