reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Weekendowe dzień dobry!

@Pini88 - dzisiaj twój wielki dzień! Przytul Kropka i niech zostanie z tobą przez kolejne 8.5 miesiąca a my trzymamy ✊ ✊ ✊
@Agonia777 - za ciebie też ✊ ✊ ✊ i dobre wieści na wizycie, obyś dostała zielone światło i jak najszybciej Kropek trafił do ciebie

Miłego dnia!
Może się zdarzyć, że w trakcie brania duphastonu dostaniesz okres. Ja tak kiedyś miałam ale nie pamiętam czy musiałam odstawiać dupka czy brać go dalej :-/
@ilmenau dziękuję Ci bardzo za informację
 
reklama
Ja w poprzednim cyklu miałam spore plamienia, a nawet wyglądało to jak słabszy okresi pomimo to lekarz kazał mi brać dalej, wtedy schodziłam przez 10 dni (od 16 do 25 dc 2x1 duphaston i 2x1 estrofem) i praktyczne po 4 dniach zaczelam plamić, a gdzieś za trzy dni dostałam taki jakby okres (wyglądało jak okres), ale kazał mi brać dalej. I faktycznie po odstawieniu za kilka dni krwawienia zamieniły się na normalny okres (byla jednak zmiana w kolorze i konsystencji). A w tym cyklu pani ginekolog kazała mi schodzić przez 7 dni i tylko duphaston 2x1, biorę od środy wieczorem jeszcze nie plamie, ale zobaczymy dalej.
@sksk dzięki za info
 
Dziewczyny dziękuję za kciuki mamy zielone światło w następnym cyklu zabieram kropka. Jestem obstawiona wszystkimi możliwymi lekami odpowiedzialnymi za implantację. Jeszcze będzie tylko badanie na kurczliwość macicy przed transferem i ewentualnie podany lek. Jestem bardzo szczęśliwa i pozytywnie nastawiona to nasz ostatni kropek i musi z nami zostać. Dziękuję Wam❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
@Agonia777 gratuluję, że masz zielone światło. Teraz czekamy na transfer ✊✊✊A jakie leki dostałaś ?
 
@Agonia777 gratuluję, że masz zielone światło. Teraz czekamy na transfer ✊✊✊A jakie leki dostałaś ?
Będę miała intralipid, accofil podskórnie, heparynę 0,6, utrogesten, agolutin. Mamy osiągnąć wysoki poziom progesteronu bo zawsze na początku był niski więc dużą dawkę od początku zastosujemy a accofil codziennie małe dawki i kontrola leukocytów. Do tego relanium i nospa. Teraz tylko czekać na @.
 
Będę miała intralipid, accofil podskórnie, heparynę 0,6, utrogesten, agolutin. Mamy osiągnąć wysoki poziom progesteronu bo zawsze na początku był niski więc dużą dawkę od początku zastosujemy a accofil codziennie małe dawki i kontrola leukocytów. Do tego relanium i nospa. Teraz tylko czekać na @.
A niski to tzn. jaki?
 
Dobrze, mam delikatne skurcze macicy ale biore nospe to praktycznie nic nie czuje
Ja za 40 min mam pełną 3 dobę po transferze [emoji7] i czuje jedynie zmęczenie, senność. Tak od wczoraj mam.

No i czuje coś nieokreślonego tam gdzie przykładano głowice od USG. Najchętniej bym przespała cały ten czas do bety hehe
 
reklama
Bym musiała w wyniki zajrzeć a nie mam w tej chwili pod ręką, ale miałam dokładane dawki luteiny po język, no i miałam uczulenie na luteinę dowcipną. A agolutin utrzymuje go na stałym poziomie.
 
Do góry