reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Weekendowe dzień dobry!

@Pini88 - dzisiaj twój wielki dzień! Przytul Kropka i niech zostanie z tobą przez kolejne 8.5 miesiąca a my trzymamy ✊ ✊ ✊
@Agonia777 - za ciebie też ✊ ✊ ✊ i dobre wieści na wizycie, obyś dostała zielone światło i jak najszybciej Kropek trafił do ciebie

Miłego dnia!
 
reklama
Hej dziewczyny. Dzisiaj 25 dc, po odwołanym transferze jestem dzisiaj 8 dzień z duphastonem 2x 1 i po odstawieniu miałam czekać na miesiączkę. Ale zauważyłam właśnie delikatne plamienie żywo czerwoną krwią. Czy może się zdarzyć że bez odstawiania duphastonu dostanę miesiączkę? Pomóżcie kobietki @dżoasia @annemarie @Kurcia @ilmenau @jagodaaga @Dzoannna @Sol @Mieciu85

Może się zdarzyć, że w trakcie brania duphastonu dostaniesz okres. Ja tak kiedyś miałam ale nie pamiętam czy musiałam odstawiać dupka czy brać go dalej :-/
 
Hej dziewczyny. Dzisiaj 25 dc, po odwołanym transferze jestem dzisiaj 8 dzień z duphastonem 2x 1 i po odstawieniu miałam czekać na miesiączkę. Ale zauważyłam właśnie delikatne plamienie żywo czerwoną krwią. Czy może się zdarzyć że bez odstawiania duphastonu dostanę miesiączkę? Pomóżcie kobietki @dżoasia @annemarie @Kurcia @ilmenau @jagodaaga @Dzoannna @Sol @Mieciu85
Ja w poprzednim cyklu miałam spore plamienia, a nawet wyglądało to jak słabszy okresi pomimo to lekarz kazał mi brać dalej, wtedy schodziłam przez 10 dni (od 16 do 25 dc 2x1 duphaston i 2x1 estrofem) i praktyczne po 4 dniach zaczelam plamić, a gdzieś za trzy dni dostałam taki jakby okres (wyglądało jak okres), ale kazał mi brać dalej. I faktycznie po odstawieniu za kilka dni krwawienia zamieniły się na normalny okres (byla jednak zmiana w kolorze i konsystencji). A w tym cyklu pani ginekolog kazała mi schodzić przez 7 dni i tylko duphaston 2x1, biorę od środy wieczorem jeszcze nie plamie, ale zobaczymy dalej.
 
Dziewczyny dziękuję za kciuki mamy zielone światło w następnym cyklu zabieram kropka. Jestem obstawiona wszystkimi możliwymi lekami odpowiedzialnymi za implantację. Jeszcze będzie tylko badanie na kurczliwość macicy przed transferem i ewentualnie podany lek. Jestem bardzo szczęśliwa i pozytywnie nastawiona to nasz ostatni kropek i musi z nami zostać. Dziękuję Wam❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
Dziewczyny dziękuję za kciuki mamy zielone światło w następnym cyklu zabieram kropka. Jestem obstawiona wszystkimi możliwymi lekami odpowiedzialnymi za implantację. Jeszcze będzie tylko badanie na kurczliwość macicy przed transferem i ewentualnie podany lek. Jestem bardzo szczęśliwa i pozytywnie nastawiona to nasz ostatni kropek i musi z nami zostać. Dziękuję Wam[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Super, nareszcie powialo nadzieja [emoji173]️czekamy razem z Toba [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️i zaciskamy juz[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
reklama
A u mnie 5 dpt i delikatne plamienie brązowe. Byłam na badaniu progesteronu i dostałam prolutex. Zobaczymy co z tego wyjdzie .. ale szczerze Wam powiem, że myśle, że to już po ptakach :hmm:
 
Do góry