reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Prolutex...c.d. pytań, zaraz wstrzykuje, czy ktoś wstrzykiwała w udo? Boli? Mam już tak zmasakrowany brzuch że się zastanawiam....czy raczej w brzuch wstrzykujecie?
Ja robie w brzuch, na szczescie nie mam ani jednego siniaka ani po stymulacji ani po ptolutexie (chyba zasluga meza [emoji16]) ale to sa zastrzyki chyba oleiste? Tak gdzies czytalam, wiec ciezej sie rozchodza po organizmie, ja robie w brzuch i mnie nie boli, dopiero po paru minatach czuje obolale to miejsce i trzyma sie do kolejnego dnia
Kochane dziewczyny czy któraś mi powie ile na dobę powinien rosnąć progesteron po prolutexie? Biorę po 1 wieczorem i mam 17.7 a żeby mnie dopuścili do transferu to muszę mieć 20. Myślicie że do poniedziałku dociagnie?
Ja biorę 2 razy dziennie prolutex i 3x1 lutinus, i mialam progesteron kolo 100, a dzis zrobilam najpierw badanie, a potem prolutex (wieczorem bralam normalnie i lutinus i wieczorem i rano) i wynik byl 36, wiec u mnie zaraz po zastrzyku widac duuza roznice jesli chodzi o poziom
Płakać mi się chce jak czytam te wszystkie normy i piszą że powinien mieć min 10 mm... Wg om powinnam być w 5t 4d a lekarz jakoś tak to policzył, że miesiączkę wpisał mi o dwa dni wcześniej. Od początku przeżywam stres bo beta jest taka sobie i ciągle mam takie złe przeczucie..
Nie martw sie, na pewno jest dobrze, sama mowisz ze ciaza jest mlodsza niz zapisal lekarz, wiec pewnie na swoj etap jest akurat [emoji8][emoji8]
 
reklama
Ja robie w brzuch, na szczescie nie mam ani jednego siniaka ani po stymulacji ani po ptolutexie (chyba zasluga meza [emoji16]) ale to sa zastrzyki chyba oleiste? Tak gdzies czytalam, wiec ciezej sie rozchodza po organizmie, ja robie w brzuch i mnie nie boli, dopiero po paru minatach czuje obolale to miejsce i trzyma sie do kolejnego dniaJa biorę 2 razy dziennie prolutex i 3x1 lutinus, i mialam progesteron kolo 100, a dzis zrobilam najpierw badanie, a potem prolutex (wieczorem bralam normalnie i lutinus i wieczorem i rano) i wynik byl 36, wiec u mnie zaraz po zastrzyku widac duuza roznice jesli chodzi o poziomNie martw sie, na pewno jest dobrze, sama mowisz ze ciaza jest mlodsza niz zapisal lekarz, wiec pewnie na swoj etap jest akurat [emoji8][emoji8]
Po ilu dniach brania progesteronu miałaś taki wynik?
 
Kochane dziewczyny czy któraś mi powie ile na dobę powinien rosnąć progesteron po prolutexie? Biorę po 1 wieczorem i mam 17.7 a żeby mnie dopuścili do transferu to muszę mieć 20. Myślicie że do poniedziałku dociagnie?
Tak ja w dniu transferu mialam 16 i dr powiedzial ze nie ma tragedi ale on chce 20 wiec tego dnia kazal mi zrobic 2 zastrzyki a potem po jednym dziennie wiec na 100% bedziesz miec transfer :-) dodam ze moj udany
 
Tak ja w dniu transferu mialam 16 i dr powiedzial ze nie ma tragedi ale on chce 20 wiec tego dnia kazal mi zrobic 2 zastrzyki a potem po jednym dziennie wiec na 100% bedziesz miec transfer :-) dodam ze moj udany
Uff mam nadzieję że też tak będzie bo już się zaczynam martwić że mi go odwolaja :( ciągle coś pod gorke... To mój drugi transfer
 
reklama
A co to za klinika? U mnie poeiedzisl że nie potrzebne mierzyć, ale jak tu dziewczyny piszą, że to ważne i mierzą, to ja już nie wiem co powinnam zrobić ...
Med art Poznań. Mnie nie chcieli dopuścić bo estradiol był większy niż 60. Jak w końcu zaczęłam stymulację przed transferem to teraz ten progesteron. Ciągle coś... :(
 
Do góry