reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mój mąż też nie narzeka :p
No w Twojej sytuacji to całkiem inna sprawa, a nie da się tego jakoś inaczej rozwiązać ? W bardziej naturalny sposób ?
Pewnie by się udało jakąś dietą, ale nie
mam na to chęci.....nie wiem, kiedyś ginekolog mi powiedział, że są kobiety co tak po prostu mają, ale czy to nie było żeby mnie zbyc.. nie wiem
 
reklama
Dobra, jeszcze jedno pytanie mam..ten prolutex ma fiolki, mąż kupił mi strzykawki i igły ale jak patrzę na te igły grube i długie to mi słabo...zostało mi jeszcze trochę tych strzykawek od menopur one są takie cienkie...myślicie że mogę je wykorzystać? Czy to jest jakaś różnica?
 
Kurcze, to mi nie powiedział o tej opcji od tyłu;) myślisz żeby się podpytac?...kurcze nooo nie chciałabym żeby tego progesteronu okazało się za mało:(
Ja myślę ze jest wystarczajaco.Ja mialam mniej. Jesli mu powiedziałaś o tych infekcjach to dziwię się ze coś mu nie pasowało. Chyba przy transferze lepiej jakby sie nic nie przyplatalo. Powinien Ci zaproponowac wszystkie mozliwe opcje. Prolutex jest wlasnie między innymi dla osob ktore nie mogą progesteronu dowcipnie.
Progrsteron jak chcesz możesz zbadac ja nie badalam nie wiem jak inne dziewczyny.
 
Wcale nie głupia zobaczysz cos sie tam dzieje tylko trzeba jeszcze poczekac, zrob test w poniedziałek

Wlasnie robiłam wczoraj ma dwóch różnych urządzeniach
I jeden 2,7 a drugi 3,6
Ale to chyba po prostu za duże moje marzenie [emoji20]
IMG_3659.JPG
IMG_3660.JPG
 
Dobra, jeszcze jedno pytanie mam..ten prolutex ma fiolki, mąż kupił mi strzykawki i igły ale jak patrzę na te igły grube i długie to mi słabo...zostało mi jeszcze trochę tych strzykawek od menopur one są takie cienkie...myślicie że mogę je wykorzystać? Czy to jest jakaś różnica?
Ta dluga strzykawka nabiera sie tylko lek i zmienia na małą ktore trzeba dokupic. Moze byc i ta od menopur jak pasuje.
Chyba byś sie nie odważyła tej dużej wbic?[emoji33]
Ja kiedyś przy otwieraniu palce tylko nia pokaleczylam[emoji6]
 
Ja myślę ze jest wystarczajaco.Ja mialam mniej. Jesli mu powiedziałaś o tych infekcjach to dziwię się ze coś mu nie pasowało. Chyba przy transferze lepiej jakby sie nic nie przyplatalo. Powinien Ci zaproponowac wszystkie mozliwe opcje. Prolutex jest wlasnie między innymi dla osob ktore nie mogą progesteronu dowcipnie.
Progrsteron jak chcesz możesz zbadac ja nie badalam nie wiem jak inne dziewczyny.
Myślisz że te dawki proletux i estrofrmie są ok, tak? Co ja bym bez was zrobiła ...:), I tak w poniedziałek muszę pędzić ja TSH to zrobię ten progesteron...z ciekawości ...
 
Ta dluga strzykawka nabiera sie tylko lek i zmienia na małą ktore trzeba dokupic. Moze byc i ta od menopur jak pasuje.
Chyba byś sie nie odważyła tej dużej wbic?[emoji33]
Ja kiedyś przy otwieraniu palce tylko nia pokaleczylam[emoji6]
No kurcze dała tylko te długie igły noooo oszalała ta pani w aptece chyba, spróbuję ta od menopur ale ona ma zamontowana igłę:( myślisz aż że mogę nią nabrać??? No i czy ta strzykawka ma odpowiednia pojemność na ten prolutex...szlag jasny:(aaasl nie zapytałam, prolutex też w brzuch aplikujemy?
 
Jestem już po. Pobrano 4 komórki , jutro będą dzwonić z info ile się zapłodniło. Transfer w poniedziałek. Zamiast lutinus dostałam prolutex i luteinę 5 tabletek 2 razy dziennie ....ale doktor niechętnie pisał:( mówił że lepszy lutinus..i nie był zadowolony;( co wy na to?
Kochana, teraz czekamy na dobre wiadomości - niech się pięknie zapładniają i rosną silne zarodki! :)
No i powodzenia w poniedziałek! Przynajmniej nie musisz czekać w nieskończoność na transfer...
a dlaczego nie chciałaś lutinus?
 
reklama
Kochana, teraz czekamy na dobre wiadomości - niech się pięknie zapładniają i rosną silne zarodki! :)
No i powodzenia w poniedziałek! Przynajmniej nie musisz czekać w nieskończoność na transfer...
a dlaczego nie chciałaś lutinus?
Niech się zaplodniia,:) i dzielą pięknie to już będzie połowa sukcesu:) na e mogę kochana nie c dowcipnego...zaraz dostaje zapalenia ..
 
Do góry