reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Życzę ci tego, żebyś nie wiedziała ;)
Ale jeśli już, to są dwie drogi: cykl naturalny albo sztuczny. Na naturalnym nie bierzesz żadnych leków, tylko monitorujesz cykl i czekasz na swoją owulację, potem zastrzyk z pregnylu na peknięcie pęcherzyka, i wchodzi progesteron od tylu dni, iludniowy masz zarodek, a potem transfer.
Na sztucznym od 2 dnia cyklu łykasz estrofem, żeby zablokować owulkę i możesz transferować, kiedy endo będzie ok. W tym drugim przypadku masz mniej wizyt w klinice, ale za to łykasz estrofem, później po transferze też, i dalej w ciąży, ale nie wiem, do kiedy, bo do tak zaawansowanego etapu nie dotarłam ;)
Ja zawsze na naturalnym i nigdy pregnylu nie robiłam :)
Super, że działacie. To lada dzień? ;)
 
Witajcie, moje drogie!
Trochę mnie nie było, bo i pracy nawał, i zrobiliśmy sobie tydzień oddechu i wyjechaliśmy na krótki urlop, ale starałam się śledzić forum, tyle ile mogłam.
Dziś mieliśmy wizytę przed crio, 10 dc. i jest zielone światło, więc podchodzimy do transferu. Tak jak to u mnie bywa, endo nie zachwyca, a ja biorę metforminę, więc winkiem czerwonym się nie poratuję. Wiecie co można pić na lepsze edno poza tym? Chyba tu ktoś pisał o soku, bodajże z żurawiny? Orzechy oczywiście idą w ruch ;)

Ja pije sok z aronii - zamiennik winka
A ma podobne wlasciwosci[emoji3]
Morelki itp oczywiscie rowniez[emoji3]
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Hej dziewczyny, spałam jak zabita po wczorajszym dniu pełnym emocji. Zadzwoniłam wczoraj tylko do rodziców i siostry z informacja o ciazy ale wpadli w taki szał szczęścia ze obdzwonili chyba wszystkich ludzi jakich znali, dostaliśmy miliony telefonów z gratulacjami, teściowa cały dzien chodziła i płakała ze szczęścia a ja ciagle nie wierze ze to prawda. Powodzenia dziewczyny! Zeby ten rok dla każdej tutaj był szczęśliwy!
 
Moj Maluszek :) prawie 3cm.9tydzien i drugi dzień ciąży

Nie mogę się napatrzeć :), nieziemskie są takie widoki i zawsze chwytają za serducho.

Juz zrobilam kolejny test elektroniczny ktory wylicza ilosc hormonow i podaje tydzien ciazy u mnie wyszlo ”ciaza 1-2 tydzien”
Wiec jest pewniak!!! ❤️

Gratulację !! Cudowne wieści :)

Witajcie, moje drogie!
Trochę mnie nie było, bo i pracy nawał, i zrobiliśmy sobie tydzień oddechu i wyjechaliśmy na krótki urlop, ale starałam się śledzić forum, tyle ile mogłam.
Dziś mieliśmy wizytę przed crio, 10 dc. i jest zielone światło, więc podchodzimy do transferu. Tak jak to u mnie bywa, endo nie zachwyca, a ja biorę metforminę, więc winkiem czerwonym się nie poratuję. Wiecie co można pić na lepsze edno poza tym? Chyba tu ktoś pisał o soku, bodajże z żurawiny? Orzechy oczywiście idą w ruch ;)

Mi na endo pomaga również olej z wiesiołka, nasiona chia, migdały.

Dziewczęta, ja już po wizycie. Wyniki super i transfer bez zmian. [emoji16] Mam całą siatę leków... [emoji85] Dzieje się! To się dzieje, ależ się cieszę.

Moc kciuków za transfer i wgryzanie się kropka :)
 
reklama
Hej dziewczyny,
po wczorajszym dniu pełnym emocji dziś wstałam z mega bólem głowy :(

Mieliśmy wczoraj wizytę w klinice. Lekarz prowadzący sam zaproponował accofil (podskórnie, w mniejszych dawkach niż standardowo zaleca dr Paśnik, ale ta mniejsza dawka byłaby codziennie). Oddaliśmy wczoraj próbki krwi na badanie KIR i HLA-C, czekamy na wyniki i zobaczymy czy uda się to jeszcze skonsultować z wujkiem Jarkiem.
Póki co, dziś 2 dc i zaczynam estrofem w dawce 3 x 1. Czy któraś z Was miała taką dawkę? Ostatnio miałam 2dc-10dc 2 x 1, potem 3x1.

Miłego dnia i samych owocnych wieści Kochane :)
 
Do góry