reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ha, ha, ha;) U mnie to wszystko jakoś tak odwrotnie... Więcej miałam stymulacji niż transferów. No, ale fakt, całkiem nie odpuściliśmy. Zaczęliśmy myśleć o 3 opcjach: spróbować ivf na cyklu naturalnym, KD w Czechach lub pogodzenie się z tym, że nie wszyscy mają własne dzieci. U nas nie była znana przyczyna. Wszystko na przeciętnych poziomach. Tylko prolaktyna wysoka i TSH skakało. U męża raz lepiej raz gorzej z nasieniem, ale bez tragedii. Mi zależy teraz na tym, aby dziewczyny w podobnej, niby beznadziejnej sytuacji, pomyślały o podstawowych kwestiach, na które ja wpadłam późno, a które kilku lekarzy olało, przeoczyło. U mnie akurat najprawdopodobniej chodziło o prolaktynę i problemy z cukrzycą. Będę zadowolona, jeśli choć jedna osoba zdąży zauważyć u siebie proste problemy, zanim przejdzie tyle co ja. Bo na lekarzy nie zawsze można liczyć.


Kurczaczku, cholerka no zawsze coś. Mam nadzieję, że to Tylko jakieś podrażnienie lub reakcja alergiczna i szybciutko zejdzie. A boli Cię czy raczej swędzi? Wydaje mi się, że opryszczka to raczej by mocno bolała. Trzymam kciuki, oby to nie jakieś cholerstwo.
@Dgd kochana a jaką miałaś prolaktynę wysoką i co brałaś ? Bo na cukrzycę metforminę i dieta tak?
 
reklama
@Karolina1201 przykro mi kochana, my tu najlepiej wiemy jak to boli.
Trzeba się jednak pozbierać i myśleć co dalej...
@Lotta84 bata nie powala, zresztą sama dobrze o tym wiesz. Na razie jednak nie pocieszam tylko życzę cudu!!!
@Laurka2019 jak tam? Mam nadzieje że to był bardzo dobry dzień.
@Dgd dziękuję za wczorajszą wiadomość.
Ostatnio mało tu na forum sie pisze o problemach immunologicznych a ja wlasnie czekam na resztę wyników i bardziej sie tym interesuje.
No i dzięki Tobie zrobilam tą krzywą cukrową i też jestem na metforminie i diecie. Mam nadzieję ze to wszystko przybliża mnie do bycia kiedys mamą.
@Olk@24 Olciu myślami od wczoraj jestem z Tobą...[emoji20]
 
Hej. Mam pytanie. Dostałam o 18 @, a od drugiego dc mam zacząć stymulacje. Nie wiem jak liczyć ten dzisiejszy dzień. Czy skupić się na obfitości miesiączki czy przyjąć, że @ po 18 to dzień 0 i od jutra liczyć 1 dc ? Jak myślicie?
 
Hej. Mam pytanie. Dostałam o 18 @, a od drugiego dc mam zacząć stymulacje. Nie wiem jak liczyć ten dzisiejszy dzień. Czy skupić się na obfitości miesiączki czy przyjąć, że @ po 18 to dzień 0 i od jutra liczyć 1 dc ? Jak myślicie?
Miałam podobny problem:) ale ten przypadek jak twój mam rozpracowany;) od jutra liczyć pierwszy dzień:)
 
@Karolina1201 przykro mi kochana, my tu najlepiej wiemy jak to boli.
Trzeba się jednak pozbierać i myśleć co dalej...
@Lotta84 bata nie powala, zresztą sama dobrze o tym wiesz. Na razie jednak nie pocieszam tylko życzę cudu!!!
@Laurka2019 jak tam? Mam nadzieje że to był bardzo dobry dzień.
@Dgd dziękuję za wczorajszą wiadomość.
Ostatnio mało tu na forum sie pisze o problemach immunologicznych a ja wlasnie czekam na resztę wyników i bardziej sie tym interesuje.
No i dzięki Tobie zrobilam tą krzywą cukrową i też jestem na metforminie i diecie. Mam nadzieję ze to wszystko przybliża mnie do bycia kiedys mamą.
@Olk@24 Olciu myślami od wczoraj jestem z Tobą...[emoji20]
Dzięki , takie to trudne , szlak....
 
Dziewczyny biorę accofil po raz 3(trzeci transfer)
Wczoraj pierwszy zastrzyk na noc i dziś zero efektów ubocznych .
Accofil leży w lodowce od lipca 2018.
Data ważności sierpień 2019.
Czy możliwe ze coś z nim się stało i nie działa czy mój organizm już się przyzwyczaił?
Badanie krwi zrobię za kilka dni bo miedzy pierwszym zastrzykiem a drugim mam 5 dni różnicy wiec morfologia wróci do normy a mam dość pobrań krwi zważywszy ze mam całe posinianone ręce od wenflonów.

@Laurka2019 jak dziś tranfer?co z zarodkami?
 
Dziewczyny biorę accofil po raz 3(trzeci transfer)
Wczoraj pierwszy zastrzyk na noc i dziś zero efektów ubocznych .
Accofil leży w lodowce od lipca 2018.
Data ważności sierpień 2019.
Czy możliwe ze coś z nim się stało i nie działa czy mój organizm już się przyzwyczaił?
Badanie krwi zrobię za kilka dni bo miedzy pierwszym zastrzykiem a drugim mam 5 dni różnicy wiec morfologia wróci do normy a mam dość pobrań krwi zważywszy ze mam całe posinianone ręce od wenflonów.

@Laurka2019 jak dziś tranfer?co z zarodkami?

Tina, ja nigdy nic po Accofilu czy Granocytach nie mialam.Nie kazdy ma uboczne. Spokojnie [emoji120]
 
reklama
Dziewczyny poratujcie mnie... chociaz pewnie kazda z Was miala to inaczej rozpisane.
Dostalam @ i mam zaczac estrofem do crio. Tylko kartke z rozpiska zostawilam sobie w pracy...
Wydaje mi sie ze mialam rozpisane (zreszta chyba tak jak przy poprzednim crio) ze estrofem od 1dc-5dc 1x1, potem 2x1 i potem 3x1. Ma to sens? Juz jutro kartke dorwe w swe.rece tylko chcialam sie upewnic bo dzis i wczoraj bralam 1x1 i nagle sie zaczelam zastanawiac czy na pewno dobrze pamiętam
 
Do góry