reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja zrobiłam dziś bete bo lekarz z Invicty mówił ze mogę sobie zrobić tak dla świętego spokoju no i zrobiłam dziś a wiec:
W czwartek 10 dpt blastki - beta 199
Dziś 12 dpt blastki - beta 418.90 przyrost 96% jakoś tak no i zmartwilam się bo przyrost z 5 do 10 dnia był kolo 150 % czy to różnie przerasta ? Jak to jest ? Martwić się? ? Miałam nie powtarzac no a zrobiłam no i sobie narobiłam sobie zmartwienia
Cieszyć się a nie martwić:-) ciąża dynamicznie się rozwija, to bardzo dobrze:-) gratulacje!
 
reklama
@ilmenau,Tina, co za super wieści! 7/10 - rozbiłaś bank :D :D :D Trzymam kciuki, żeby dalej się pięknie rozwijały!!! Będziesz mrozić czy będziesz robić transfer na świeżo?


;)
We wtorek transfer świeżaka(4 dobowego) a jak będziemy mieli co mrozić z 5 doby(środy) to mrozimy-to były pierwsze nasze mrożaki![/QUOTE]
 
Dziewczyny ja zrobiłam dziś bete bo lekarz z Invicty mówił ze mogę sobie zrobić tak dla świętego spokoju no i zrobiłam dziś a wiec:
W czwartek 10 dpt blastki - beta 199
Dziś 12 dpt blastki - beta 418.90 przyrost 96% jakoś tak no i zmartwilam się bo przyrost z 5 do 10 dnia był kolo 150 % czy to różnie przerasta ? Jak to jest ? Martwić się? ? Miałam nie powtarzac no a zrobiłam no i sobie narobiłam sobie zmartwienia

Malgos,
przyrost Bety ma byc o 66% co 48 godzin. U ciebie jest jeszcze wiekszy. Beta sie podwoila[emoji1]Nie martwic sie[emoji106]nie myslec za duzo[emoji106][emoji106]cieszyc sie ze jest tak dobrze[emoji106][emoji106][emoji106]
 
Dziewczyny ja zrobiłam dziś bete bo lekarz z Invicty mówił ze mogę sobie zrobić tak dla świętego spokoju no i zrobiłam dziś a wiec:
W czwartek 10 dpt blastki - beta 199
Dziś 12 dpt blastki - beta 418.90 przyrost 96% jakoś tak no i zmartwilam się bo przyrost z 5 do 10 dnia był kolo 150 % czy to różnie przerasta ? Jak to jest ? Martwić się? ? Miałam nie powtarzac no a zrobiłam no i sobie narobiłam sobie zmartwienia

Cieszyć się!!! Biologia to nie matematyka, nie zawsze idzie równo ale ważne, że przyrost jest większy niż 66% :)

@ilmenau,Tina, co za super wieści! 7/10 - rozbiłaś bank :D :D :D Trzymam kciuki, żeby dalej się pięknie rozwijały!!! Będziesz mrozić czy będziesz robić transfer na świeżo?


;)
We wtorek transfer świeżaka(4 dobowego) a jak będziemy mieli co mrozić z 5 doby(środy) to mrozimy-to były pierwsze nasze mrożaki!
[/QUOTE]

To ja już od dzisiaj trzymam kciuki!!!
 
Dzień dobry dziewczyny u nas aktualnie 34+2 tc coraz bliżej końca ;) mała ostatnio ważyła 2700 kg ładnie się rusza wszystko dobrze ,czy któraś z was wie co tam słychać u Motylka ???
 
Dziewczyny ja zrobiłam dziś bete bo lekarz z Invicty mówił ze mogę sobie zrobić tak dla świętego spokoju no i zrobiłam dziś a wiec:
W czwartek 10 dpt blastki - beta 199
Dziś 12 dpt blastki - beta 418.90 przyrost 96% jakoś tak no i zmartwilam się bo przyrost z 5 do 10 dnia był kolo 150 % czy to różnie przerasta ? Jak to jest ? Martwić się? ? Miałam nie powtarzac no a zrobiłam no i sobie narobiłam sobie zmartwienia
Tylko się cieszyć!!!
 
Zaczynam tylko z gonal od 2 dc. Na nastepnej wizycie czyli 7 dc mam dostac cos jeszcze. To jest moja pierwsza stymulacja wiec jeszcze nie mam rozeznania. A ta lametta na co jest?
Moja druga....szczerze, to mam wrażenie że z grubej rury mnie potraktowali także końska dawka wszystkiego na raz;) ale ja mam niskie Amh i to moja ostatnia stymulacją....a ta lametta...niby ma sprawić lepsze dojrzewanie pęcherzyków...ale u ulotce jest napisane że jest do zupełnie innych celów:( to się przeraziła...kurde, nie wiem co Z tym moim okresem...czy liczyć dziś ten pierwszy dzień czy nie:( buuuu a u ciebie dziś który?
 
Laurka, nie odstawiaj leków gwałtownie. Takie objawy mogą być od spadającego TSH. Też tak mam. A jakie masz ft3- i ft4?? Bo to jest najważniejsze.
Ft3,ft4 normie, cos sie z TSH dzieje,bo mi szybko spadalo i moze juz byc za niskie,ale mimo tlumaczen na SORze ze podejrzewam tarczycę o bole w klatce nie zrobili mi tsh,kazali czekać i sie dowiadywac jutro u swojego lekarza co dalej z lekami.
Rtg i Ktg czyste.

Ale nie wiem czy mi jutro w takim stanie zrobią transfer.
 
reklama
Ft3,ft4 normie, cos sie z TSH dzieje,bo mi szybko spadalo i moze juz byc za niskie,ale mimo tlumaczen na SORze ze podejrzewam tarczycę o bole w klatce nie zrobili mi tsh,kazali czekać i sie dowiadywac jutro u swojego lekarza co dalej z lekami.
Rtg i Ktg czyste.

Ale nie wiem czy mi jutro w takim stanie zrobią transfer.
Nadal masz takie objawy? Hmm powiem ci że dawki duże dostałaś , pewnie spadli bardzo i dlatego ...trzymam kciuki za jutro.
 
Do góry