reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No i dziewczyny zyby dooooopa wyc mi sie chce.. 13 jednak byla dla mnie pechowa i beta ujemna.. Skoro u nas jest czynnik meski a dotrwaly do blaski i jeszcze byl transfer z emrbryo glue to moze ze mna jest cos nie tak? Brak implantacji.. Mrozakow brak. Mam cala liste badan do wykonia ktore tu polecalyscie i powoli będę sie badac.. @Olk@24 a jak u Ciebie sytuacja? Mam nadzieje i trzymam mocno kciuki za Ciebie Kochana
Przykro mi kochana[emoji20]
Niestety nie wiadomo co tam się w środku po transferze dzieje i dlaczego nie wychodzi. Przyczyn pewnie moze być mnóstwo. Czasem trzeba troszkę szczescia żeby wszystko razem zgralo.
Trzeba próbować i kiedyś sie uda...
Nie poddajemy sie kochana. Ściskam
 
reklama
No wlasnie nic mi nie dał bo chciał zobaczyc czy pęknie naturalnie a tak mnie boli podbrzusze momentami [emoji33]
To moze jeszcze peknie. Powtorz sobie w pn progesteron i bedziesz wiedziec. Jesli nie peknie to zrobi sie torbielka, ale te nie sa grozne i raczej do miesiaczki sie wchlonie.
 
Też sądzę podobnie. Jak są naturalne starania i kobieta mówi: "udało nam się po 5 miesiącach", to zapewne też zaliczyła po drodze ze 2 biochemiczne, tylko o tym nie wie...

Weź weź weź, w UK nie chcą badać tarczycy przed ivf???
U mnie w klinice przed podejściem do ivf na wizycie u konsultanta powiedzialam ze biorę lek na tarczyce że w Polsce przed inseminacja mi dali na zbicie Tsh. Wyslal mnie z tym do rodzinnego. Rodzinny kazał odstawić bo nie mam niedoczynnosci.
Na nastepnej wizycie w klinice powiedzialam pielegniarce ze teraz moje tsh jest 3.4 ona na to że do ivf za wysoko dali lek i na kontrolę za miesiąc. W kolejnym miesiącu na kontroli inna pielegniarka nic o tym nie wie. Poszla z tym do lekarza i znow mnie odeslali do rodzinnego. Tak sie bujalam z tym ze 4 miesiące i na końcu powiedzieli że nic nie mogą zrobić bo lekarz rodzinna wyslala do nich list ze wszystko ok. Bez ich wiedzy bralam lek dalej bo to bylo przed samym podejsciem.
Tu w Polsce oczywiście endokrynolog zlecił eutyrox.
Takich różnych sytuacji mialam z nimi naprawdę sporo i na samą myśl cisnienie mi się podnosi... ale pewnie miałam pecha i nie wszędzie tak jest.
 
Dziewczyny, ja jak zwykle z lista pytań:) pomożecie?
1. Czy któraś z was miała stymulację, że od 2-6 dnia cyklu lametta razem z gonalem. i menopurenem?
2. Czy są jakieś cudowne rady co jeść a czego nie, co pomaga a co szkodzi podczas stymulacji?;) Dziś. Np czytał że zero słodyczy...i pić duzeee ilości wodyyy
3. Jakie suplementy warto przyjmować podczas stymulacji i po transferze?
4. Czy któraś z was po transferze zamiast dowcipnych brała zastrzyki luteiny lub tylko doustnie? I czy się udało?
 
Nie strasz mnie nawet , w środę mam wizytę
Kochana, nie chciałam, torbielka to nic strasznego, jak Asia pisze, to się wchłania, tylko, że wtedy z owulacji nici... To w srodę zobaczysz co i jak, ale zrób jeszcze proga w poniedzialek, zeby owulacji nie przegapić.
U mnie w klinice przed podejściem do ivf na wizycie u konsultanta powiedzialam ze biorę lek na tarczyce że w Polsce przed inseminacja mi dali na zbicie Tsh. Wyslal mnie z tym do rodzinnego. Rodzinny kazał odstawić bo nie mam niedoczynnosci.
Na nastepnej wizycie w klinice powiedzialam pielegniarce ze teraz moje tsh jest 3.4 ona na to że do ivf za wysoko dali lek i na kontrolę za miesiąc. W kolejnym miesiącu na kontroli inna pielegniarka nic o tym nie wie. Poszla z tym do lekarza i znow mnie odeslali do rodzinnego. Tak sie bujalam z tym ze 4 miesiące i na końcu powiedzieli że nic nie mogą zrobić bo lekarz rodzinna wyslala do nich list ze wszystko ok. Bez ich wiedzy bralam lek dalej bo to bylo przed samym podejsciem.
Tu w Polsce oczywiście endokrynolog zlecił eutyrox.
Takich różnych sytuacji mialam z nimi naprawdę sporo i na samą myśl cisnienie mi się podnosi... ale pewnie miałam pecha i nie wszędzie tak jest.
Ło matko... to juz nie pytam dalej, szanuję Twojw ciśnienie ;) Ale nie dziwię sie, że dziewczyny się leczą w Polsce...
 
To moze jeszcze peknie. Powtorz sobie w pn progesteron i bedziesz wiedziec. Jesli nie peknie to zrobi sie torbielka, ale te nie sa grozne i raczej do miesiaczki sie wchlonie.

Tak wlasnie mi powiedział lekarz
Zeby we wtorek powtórzyć
Liczyłam na to ze sam się w razie czego ogarnie i zaskoczymy z dzidzia [emoji20]
Ale coś czuje ze nici z tego będą i czeka mnie kolejna stymulacja
 
Gdzie mogę dostać intralipid?? Mam receptę na niego a w żadnej aptece w Warszawie nie ma :( w klinice ostatnio zapłaciłam 600zl za podanie To złodziejstwo bo intralipd tani i liczą sobie chore stawki. Przy własnym intralipidzie zapłacę tylko 100zl.Problem w tym że nie mogę go kupić
Zobacz moze w aptekach przy klinikach
 
reklama
Do góry