reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Asiu jak cuuudownie!!!!Śliczna mała -po Mamusi Tak strasznie się cieszę!!!!! To teraz leżysz i pachniesz!!!! I (po) staraj się juz tak nie stresować!Kocham
Smieszne bo mi sie wydaje ze do wujka (szwagra) bardziej podobna :D
HORMONY Hormon tyreotropowy - TSH TSH < 0,005 uU/ml 0,27 - 4,2 Trójjodotyronina wolna - fT3 fT3 2,15 pg/ml 2,6 - 5,1 Tyroksyna wolna - fT4 fT4 0,83 ng/dl

ja już nie mam sił -3 tyg ponad biorę thyrozol 20mg- przez pierwsze dwa tyg. 2x teraz 1x dziennie...a wyniki prócz ft4 takie same....z takimi wynikami mogę zapomnieć o transferze........napisałam do mojej pani doc-ale szczerze mam doła... no i nie wiem czy robić teraz tą krzywą przy takiej tarczycy- podobno się wiąże doradżcie mądre głowy.:(
Kurde co sie dzieje z ta tarczyca u ciebie :/ moze by skonsultowac z innym lekarzem? Jest tez jakas dieta na tarczyce, tzn bardziej chodzi o to co jesc a czego unikac, moze poczytaj.
A o ktorej leki bierzesz? Najlepiej ponoc niedzy 4 a 6 nad ranem i co najmniej pol godz przed jedzeniem, wtedy najlepiej dzialaja.
 
Smieszne bo mi sie wydaje ze do wujka (szwagra) bardziej podobna :D

Kurde co sie dzieje z ta tarczyca u ciebie :/ moze by skonsultowac z innym lekarzem? Jest tez jakas dieta na tarczyce, tzn bardziej chodzi o to co jesc a czego unikac, moze poczytaj.
A o ktorej leki bierzesz? Najlepiej ponoc niedzy 4 a 6 nad ranem i co najmniej pol godz przed jedzeniem, wtedy najlepiej dzialaja.

Nie wiem kuuuwaaa...konsultuje już u dwóch-Ci mówię mam dość! Jeśli chodzi o dietę to nabiał jakoś sam się wykluczył bo zwyczajnie mi nie służył a reszta różnie ale teraz chyba widzę ,że trzeba restrykcyjnie :(
co z tym cukrem? robić? bo jedna z moich dwóch doc mówi,że przy takich wynikach tarczycy gospodarka węglowodanowa też jest zachwiana-tylko czekajac aż mi się poprawi to się chyba nie doczekam.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ps. nie znam wujka(szwagra) ale podobieństwo do Ciebie-UDERZAJĄCE 8-)8-)8-)8-):p
 
Cześć Dziewczyny,

W przyszłym tygodniu mam mieć transfer i zastanawiam się czy Przetransferować jeden czy dwa mrozaczki.

W sobotę jadę na wizytę kontrolną usg i krew bo bo na ostatniej wykazało mały przyrost endometrium i słabe wchłanianie estrofemu. zwiększyła dawkę na 3x1 doustnie. Mam nadzieję, że będzie ok.

Co myślicie o podaniu dwóch zarodków?
 
@goffa13 z tych badań z novum na pewno nie musisz powtarzać różyczki IgG, bo to wystarczy raz. Ode mnie nie wymagali tez FSH i AMH - ale.do krio, do nowej stymulacji być może będą chcieli.
No i genetyka tez raz w zyciu wystarczy :)
 
Cześć Dziewczyny,

W przyszłym tygodniu mam mieć transfer i zastanawiam się czy Przetransferować jeden czy dwa mrozaczki.

W sobotę jadę na wizytę kontrolną usg i krew bo bo na ostatniej wykazało mały przyrost endometrium i słabe wchłanianie estrofemu. zwiększyła dawkę na 3x1 doustnie. Mam nadzieję, że będzie ok.

Co myślicie o podaniu dwóch zarodków?


Hej -podanie dwóch zarodków zwiększa trochę procentowo szansę powodzenia- ja miałam i tak i tak-czyli i jeden i dwa-na razie dalej walczę. Myslę ,że to kwestia indywidualna i trzeba to przemyśleć :)

kciuki za transfer!!!
 
No to u nas tak samo. Rok nie chorowali, a po roku jakąś tragedia. Teraz od niedzieli obydwoje na antybiotyku... I oczywiście do tyłu że szczepieniem jesteśmy. A Ty jak się czujesz? Ja też już czekam z utęsknieniem na ciepelko i słoneczko.

U nas zdążyliśmy mmr załatwić i się zaczęło także ostatnia dawka pneumokokow i hexa czekaja pewnie pojedziemy wiosna gdy już będzie pewnośc ze zdrowy
 
reklama
Do góry