reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Dgd @annemarie @Sol @Olk@24 @ilmenau @Baylee @Biedroneczka83 i pozostałe dziewczyny Jak dokładnie nazywa się to badanie na komórki NK oczy długo czeka się na wyniki? Chciałabym zrobić żeby zrobić wszystko co trzeba do kolejnego transferu. Jestem już po wizycie u diabetologa i w trakcie diety +glucocare. Ale myśle teraz o tych nk. Proszę o info

Badanie subpopulacji limfocytow( CD4,CD8,CD3,CD18,NK)

Nie wiem niestety ile sie czeka na wynik.U mnie to byla kwestia2-3 dni.
 
reklama
Konstancja wyobrażam sobie jak bardzo pragniesz mieć rodzeństwo dla córeczki.Ogromne macie szczęście ,że jest już ONA :)Walczyłaś z in vitro więc wiesz najlepiej jakie trzeba mieć szczęscie żeby ten jeden skarb się pojawił :) Wiem jakim kosztem jest invitro-zapożyczanie,sprzedaż rzeczy ale czas Was ogranicza?Sytuacja zdrowotna??Może jest szansa powoli uzbierać i spróbować np za rok czy dwa?To druga stymulacja więc leki byłyby dofinansowane, zabiegi trzeba by zapłacić.
Czas nas nie goni ale ja już taka jestem, że jak coś sobie postanowie to nie ma mowy o czekaniu, już działam i myślę co zrobić żeby za miesiąc czy dwa zaczynać. Nie wiem czy taki pośpiech jest dobry ale ja już tak mam i nie wytrzymam pół roku czekać bo to nie jest do mnie podobne. U mnie pojawia się pomysł i natychmiast realizacja. :-)
 
Dziewczyny jak wiecie wczoraj testowalam i się nie udało. Która z Was korzysta z badania klinicznego in vitro w swojej klinice? U mnie w Novum trwa to badanie i już nie wiem czy się łapiemy bo...Pani Agnieszka odpowiedzialna za to mówi, że chyba nie bo były 2 stymulacje ale nasza dr H.S mówi( wczoraj z nią rozmawiałam tel), że się lapiemy bo jeśli z jednej stymulacji była ciąża to ona tak jakby się nie liczy ;-) jest na urlopie i w piątek ma iść do szefowej zapytać co i jak. Już zglupialam. I tak trochę z ciekawości pytam bo wiem, że nie tylko w Novum trwa takie badanie i wtedy in vitro jest za free:-) Miłego dnia życzę a osobom testujacym dziś czy podgladajacym życzę samych wspaniałości:-*
 
@Dgd @annemarie @Sol @Olk@24 @ilmenau @Baylee @Biedroneczka83 i pozostałe dziewczyny Jak dokładnie nazywa się to badanie na komórki NK oczy długo czeka się na wyniki? Chciałabym zrobić żeby zrobić wszystko co trzeba do kolejnego transferu. Jestem już po wizycie u diabetologa i w trakcie diety +glucocare. Ale myśle teraz o tych nk. Proszę o info
Subpopulacje limfocytow inaczej też test IMK. Wyniki w okolo 3dni zalezy pewnie gdzie bedziesz robila.
Powinno sie go robic w 18-22 dniu cyklu[emoji4]
 
Walentynki były dla mnie wyjątkowe a to za sprawą podglądania jajeczek na stymulacji.
Mamy aż 12 !!:yes:
Wiem ,że są tu dziewczyny które miały ponad 20 ;) ale w moim przypadku to hit bo przy pierwszej stymulacji miałam 3 a przy drugiej 6 komórek i z nich tylko po jednym zarodku i transfery się nie udały:sad:
Oczywiście nie wiemy co dalej,na jednym jajniku pojawiło się kilka w ciągu 3 dni a na drugim te które były wolniej rosną.lekarz mówi aby tylko się nie rozjechały bo lecę na menopur 300 i powiedział,że nie może już zmniejszyć dawki. Nie wiadomo jak z ich jakością,czy się zapłodnią itd ale dla mnie to ogromny sukces na dzień wczorajszy.
Czas pokaże co z tego będzie ale trzymajcie Dziewczyny kciuki!
Tak bardzo chciałabym mieć w końcu kilka zarodków!
@annemarie @dżoasia @Baylee @Olk@24 i wszystkie dziewczyny które miały intralipid-czy miałyście go podawanego podczas stymulacji????
Bo jeśli chciałabym mieć świeży trasnfer(o ile endo da radę)to musiałabym wziąć intralipyd przed punkcją.Czy któraś tak zrobiła?
Czy intralipid będzie miał wpływ na komórki ?Czy coś słyszałyście o tym?
Wspaniale!!!!!!
To Twoj czas!!
 
reklama
Dziewczyny uprosilam u mojego doktora intralipid. Kiedy najlepiej go podac? On mowil ze 7 dni przed transferem? Ale Wy zawsze mowilyscie ze dzien, dwa przed
 
Do góry