reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Dgd u mnie to była luteina dosłownie jak woda .Po nocy jak wstałam czasem cieklo prawie po nogach była jak woda ja.myślę ze to jednak luteina. Dla.pewności oczywiście możesz sprawdzić
 
Witajcie Dziewczyny za mną pierwsza weryfikacja - na bete nie patrzę bo pregnyl robi jeszcze swoje -
Estradiol - 2385 pg/ml
Progesteron - 175.90 ng/ml

Przeraził mnie ten progesteron ! Biorę 3x1 lutinus dopochwowo.
Czuje się fatalnie strasznie mnie mdli - ogólnie jestem.mocno zaziebiona może jakas grypa .Doradźcie co mogę brać na zaziebienie żeby nie zaszkodzić kropkowi?
No i co z tym progesteronen, wysoki? ?!

Malgos a jaka masz te Bete?[emoji16]
Progesteron masz do nieba przepiekny, moze cie mulic od wysokiego estradiolu, tez jak na ten moment siega gwiazd.

Mozesz sobie obliczyc ile jeszcze moze byc HCG z Pregnylu we krwi.

A reszta... miod, cytryna, czosnek, imbir, tabletki do ssania z tymianku, propolisu, tylko cuda natury nam zostaja[emoji6]
 
Witajcie Dziewczyny za mną pierwsza weryfikacja - na bete nie patrzę bo pregnyl robi jeszcze swoje -
Estradiol - 2385 pg/ml
Progesteron - 175.90 ng/ml

Przeraził mnie ten progesteron ! Biorę 3x1 lutinus dopochwowo.
Czuje się fatalnie strasznie mnie mdli - ogólnie jestem.mocno zaziebiona może jakas grypa .Doradźcie co mogę brać na zaziebienie żeby nie zaszkodzić kropkowi?
No i co z tym progesteronen, wysoki? ?!
Nie ma czegoś takiego jak za wysoki progesteron, nie bierzesz jakoś bardzo dużo, więc to mi dobrze wygląda :)
Pr.enalen kup i pij syrop :)
 
@NataliaNNN cudowne wieści. Gratuluję podwójnego szczęścia.

Dziękuje wszystkim Wam babeczki za walentynkowe kciuki. [emoji177]

Właśnie wróciłam. Mój malutki ładnie rośnie. U nas dziś 28+6. Siedzę jak na szpilkach bo córkę urodziłam w 30 tygodniu.
Dziś mamy ok 1332 g i jesteśmy na 50 centylu czyli wszystko jest dobrze. Następne usg mam za miesiąc.

Co najważniejsze spotkałam się dziś z lekarzem i zgodził się na cc! Także jestem spokojniejsza i bardzo się cieszę. Teraz byle do przodu.

Życzę Wam romantycznych Walentynek kobietki.
 
@NataliaNNN cudowne wieści. Gratuluję podwójnego szczęścia.

Dziękuje wszystkim Wam babeczki za walentynkowe kciuki. [emoji177]

Właśnie wróciłam. Mój malutki ładnie rośnie. U nas dziś 28+6. Siedzę jak na szpilkach bo córkę urodziłam w 30 tygodniu.
Dziś mamy ok 1332 g i jesteśmy na 50 centylu czyli wszystko jest dobrze. Następne usg mam za miesiąc.

Co najważniejsze spotkałam się dziś z lekarzem i zgodził się na cc! Także jestem spokojniejsza i bardzo się cieszę. Teraz byle do przodu.

Życzę Wam romantycznych Walentynek kobietki.

Kasia super wiesci[emoji173]️rosnijcie dalej zdrowo[emoji106]
 
@NataliaNNN cudowne wieści. Gratuluję podwójnego szczęścia.

Dziękuje wszystkim Wam babeczki za walentynkowe kciuki. [emoji177]

Właśnie wróciłam. Mój malutki ładnie rośnie. U nas dziś 28+6. Siedzę jak na szpilkach bo córkę urodziłam w 30 tygodniu.
Dziś mamy ok 1332 g i jesteśmy na 50 centylu czyli wszystko jest dobrze. Następne usg mam za miesiąc.

Co najważniejsze spotkałam się dziś z lekarzem i zgodził się na cc! Także jestem spokojniejsza i bardzo się cieszę. Teraz byle do przodu.

Życzę Wam romantycznych Walentynek kobietki.
Sol , cudowne wieści :) w ogóle kiedy to wszytsko minęło , ja jak dzisiaj pamiętam jak betowałaś :) a tu za chwilę będziesz rodzić ❤️❤️❤️
 
@NataliaNNN cudowne wieści. Gratuluję podwójnego szczęścia.

Dziękuje wszystkim Wam babeczki za walentynkowe kciuki. [emoji177]

Właśnie wróciłam. Mój malutki ładnie rośnie. U nas dziś 28+6. Siedzę jak na szpilkach bo córkę urodziłam w 30 tygodniu.
Dziś mamy ok 1332 g i jesteśmy na 50 centylu czyli wszystko jest dobrze. Następne usg mam za miesiąc.

Co najważniejsze spotkałam się dziś z lekarzem i zgodził się na cc! Także jestem spokojniejsza i bardzo się cieszę. Teraz byle do przodu.

Życzę Wam romantycznych Walentynek kobietki.
Malutki już nie taki malutki. Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki więc cc 39tc poprosimy.
 
reklama
Do góry