reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Justyska13, wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️zapomnij dzisiaj o in vitro i daj sie na rekach nosic[emoji253][emoji253][emoji253][emoji253]
 
reklama
@Olk@24 trzymam kciuki!!!!!!!!!


U mnie natomiast transfer odwołany, bo endometrium nie ładne, brak widocznej struktury warstwowej. Także teraz do miesiączki, a później start, z estrofemem od początku 3x1, USG szybciej bo 9 dc, tym razem bez encotronu od początku, bo on podobno lubi zamieszać z endometrium i tego 9dc może mi go dopiero włączy
Kochana, to jak dobrze pójdzie [emoji110][emoji110] to będziemy razem transferować w marcu. Który to teraz Twój dzień cyklu?
Szkoda, że tak wyszło, ale czasami lepiej zaczekać, aby cieszyć się w późniejszym terminie.
 
Ostatnia edycja:
Czy którejś z Was podczas stymulacji urósł tylko jeden pęcherzyk ?
Mam wrażenie że nie zareagowałam na lek jak trzeba
Choć lekarz mówi ze zareagowałam tyle ze jedna komórka wciągnęła wszystko innym nic nie dając
Boje się ze w kolejnej stymulacji tez nic z tego nie będzie [emoji28]
Moja siostra tak miała. I zdecydowała się na punkcję bo lekarz powiedział że w jej wypadku lepiej nie będzie. (AMH 0,2) Po punkcji miała 1 komórkę która niestety się nie zapłodniła. A w następnym cyklu bez stymulacji miała 3 pęcherzyki ale już do kolejnej procedury nie podeszła. Dobrze że u Ciebie lekarz podjął taką decyzję, lepiej poczekać na lepszy moment, tylko cierpliwości. A jakie u Ciebie AMH?
 
Niby tak ale tej jednej nam nie pobierze bo co jak nic z tego nie będzie
Kazał nam się starać teraz naturalnie co drugi dzień
I jak nic nie zaskoczy to w przyszłym miesiącu kolejna stymulacja
Ale nadzieja umiera ostatnia wiec wierze ze nie wszystko stracone
a moze zaskoczy trzymam kciuki za Ciebie bedzie dobrze
 
Moja siostra tak miała. I zdecydowała się na punkcję bo lekarz powiedział że w jej wypadku lepiej nie będzie. (AMH 0,2) Po punkcji miała 1 komórkę która niestety się nie zapłodniła. A w następnym cyklu bez stymulacji miała 3 pęcherzyki ale już do kolejnej procedury nie podeszła. Dobrze że u Ciebie lekarz podjął taką decyzję, lepiej poczekać na lepszy moment, tylko cierpliwości. A jakie u Ciebie AMH?

U mnie AMH 0,38 [emoji20]
 
obyś miała rację oj ciężki okres dla mnie teraz bedzie tysiąc mysli na sekundę czy sa puste czy dojrzały szybko urosly jeden juz 17 ma jak na 6dc
 
reklama
Do góry