reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mieciu nie ma sensu robić. Jeśli maluch się pospieszy to i tak Cię potraktuja jako GBS + i dadzą Ci antybiotyk, takie są procedury przy wczesniakach. Poczekaj do 34 a nawet 36 tc.
Buziaki szalencu.
Podobno im pozniej tym lepiej, ja tylko sie zastanawialam czy w 31 tyg ma juz sens zrobic zeby miec jakies poejcie i w rzie gdyby maluch sie pospieszyl, a pozniej powtorzyc blizej rozwiazania, ale chyba 31 tydzien to jeszcze sobie daruje. Kochana, a u Ciebie ktory tydzien,chyba juz dobijasz do mety?:)
 
reklama
Dziewczynki dzis świętuje od rana swoje urodziny :) a ze Wy jestescie dla mnie jak rodzina na tym forum a nawet bardziej niż rodzina, bo oni o problmie nie wiedza to swietuhe z Wami i wznosze toast za Was wszystkie, by tym co si udalo wychowywały slicznosci a tym ktore czekają by sie wkoncu udalo

Super dzięki
100 Lat! I oczywiście spełnienia marzeń.
 
Jestem juz po wizycie ...
Okazało się ze jest jedna komóreczka 14 mm a drobne 3-4 maja po 5mm
To tak jakby ta jedna zabrała cały lek
Za trzy dni wracamy na usg żeby zobaczyc czy rośnie i mam odstawic leki i próbować naturalnie
Jeśli się nie uda to podejście w kolejnym cyklu od nowa ze stymulacja
Martwie się ze tylko jedna widac [emoji20]

A u Ciebie jak ? Co powiedział lekarz ?
Ech... :( Mam nadzieję że lekarz się jeszcze doszuka ładnych jajeczek , u mnie na początku też to bardzo słabo wyglądało a później się okazało że jest 6 dojrzałych :) będę trzymać kciuki ✊✊✊
 
Pytałam go o naturalny, ale on powiedział, że preferuje sztuczny, więc póki co tak zostaje, zobaczymy po kolejnym podejściu
Kochana , dziękuję bardzo za kciuki ❤️ doczytałam że u Ciebie niestety transfer odwołany :( szkoda , bardzo mi przykro ale może lepiej zaczyec jeden cykl niż Endo miało by namieszać , ja przez polipowate endometrium straciłam 1,5 roku... W tym czasie miałam dwa nie udane transfery i myślę że to też tego wina
 
ja mam tylko 5 pęcherzyków ta ilosc mnie przerazila 13 11 16 17 14 wizyta w sobote wtedy podejmą decyzję prawdopodobnie w pon będzie punkcje strasznie sie boje ze beda puste za 1 razem na 12 były tylko 2 komórki moze teraz beda lepsze jakościowo nie wiem co mam myśleć
Kochana , nie liczy nie ilość a jakość :) będzie dobrze , 5 dojrzałych komórek to skarb !!!
 
reklama
Mój też tak mówił. Nosem kręcił jak cholera ale ja się uparlam i dopiero na naturalnym się udało w czwartym podejsciu z najsłabsza blastka. Ja tak czułam, że te estrogeny mi dodatkowe nie potrzebne. Endo z estrofemem i bez rosło mi tak samo.
Postaraj się posłuchać siebie, czasami trzeba przycisnac lekarza, ale jesli mu ufasz to ok. X
 
Do góry