reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Olk@24 trzymam kciuki!!!!!!!!!


U mnie natomiast transfer odwołany, bo endometrium nie ładne, brak widocznej struktury warstwowej. Także teraz do miesiączki, a później start, z estrofemem od początku 3x1, USG szybciej bo 9 dc, tym razem bez encotronu od początku, bo on podobno lubi zamieszać z endometrium i tego 9dc może mi go dopiero włączy
PRZYKRO mi kochana ze dalej czekasz :-(
 
reklama
U nas hormony i infekcyjne wazne 6mies. Chlamydia, toxoplazmoza, cytomegalia, usg piersi, cytologia wazne rok. Posiewy miesiąc. Mozesz zaczekać na wizyte i zobaczyć co lekarz zdecyduje, ale mozesz tez juz wiekszosc zaczac robic, bo hormony w okreslonych dniach cyklu(moze je juz robilas nie pamietam).[emoji4]
Z badan robilam sobie amh, fsh, tsh caly panel. Cytologia i pozostale nie robilam nic to meze zaczne trochę robić przynajmniej te z krwi wiem ze czesc jakichs badan lekarz robi w gabinecie. Meza w przyszlym tyg wysylwm na badanie testosteron, fsh, prolaktyne, LH bo to mial i tak zrobic po braniu leków. Musze usiasc na spokojnie i popatrzrc jakie badania juz zrobić. Dzieki za rady
 
napisz po wizycie co i jak?

Jestem juz po wizycie ...
Okazało się ze jest jedna komóreczka 14 mm a drobne 3-4 maja po 5mm
To tak jakby ta jedna zabrała cały lek
Za trzy dni wracamy na usg żeby zobaczyc czy rośnie i mam odstawic leki i próbować naturalnie
Jeśli się nie uda to podejście w kolejnym cyklu od nowa ze stymulacja
Martwie się ze tylko jedna widac [emoji20]

A u Ciebie jak ? Co powiedział lekarz ?
 
To tak jak u mnie [emoji847][emoji847][emoji847]
ja mam tylko 5 pęcherzyków ta ilosc mnie przerazila 13 11 16 17 14 wizyta w sobote wtedy podejmą decyzję prawdopodobnie w pon będzie punkcje strasznie sie boje ze beda puste za 1 razem na 12 były tylko 2 komórki moze teraz beda lepsze jakościowo nie wiem co mam myśleć
 
Jestem juz po wizycie ...
Okazało się ze jest jedna komóreczka 14 mm a drobne 3-4 maja po 5mm
To tak jakby ta jedna zabrała cały lek
Za trzy dni wracamy na usg żeby zobaczyc czy rośnie i mam odstawic leki i próbować naturalnie
Jeśli się nie uda to podejście w kolejnym cyklu od nowa ze stymulacja
Martwie się ze tylko jedna widac [emoji20]

A u Ciebie jak ? Co powiedział lekarz ?

Pamiętaj kochana, że czasem jedna dobra komórka wystarczy!
 
Przykro mi kochana ze odwolany, ale oby na dobre wyszlo...
A nie rozwazaliscie z lekarzem cyklu naturalnego? Czy lekarz uważa ze lepiej na sztucznym?

Tak sobie myślę że zaczynam grzebać w tej immunologii a tu może po prostu endo i zarodki słabe.
Pytałam go o naturalny, ale on powiedział, że preferuje sztuczny, więc póki co tak zostaje, zobaczymy po kolejnym podejściu
 
ja mam tylko 5 pęcherzyków ta ilosc mnie przerazila 13 11 16 17 14 wizyta w sobote wtedy podejmą decyzję prawdopodobnie w pon będzie punkcje strasznie sie boje ze beda puste za 1 razem na 12 były tylko 2 komórki moze teraz beda lepsze jakościowo nie wiem co mam myśleć

Dobrze ze masz chociaż te 5
Walcz i bądź dobrej myśli [emoji8]
Ja na razie o punkcji mogę zapomnieć
Ja tez mam wizytę w sobotę [emoji6]no ale tylko po to by zobaczyc jak ta jedna komórka się zachowuje
 
reklama
Pamiętaj kochana, że czasem jedna dobra komórka wystarczy!

Niby tak ale tej jednej nam nie pobierze bo co jak nic z tego nie będzie
Kazał nam się starać teraz naturalnie co drugi dzień
I jak nic nie zaskoczy to w przyszłym miesiącu kolejna stymulacja
Ale nadzieja umiera ostatnia wiec wierze ze nie wszystko stracone
 
Do góry