reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, zmartwiłyście mnie tą insuliną i glukozą... Pokazywałam moje wyniki mojej pani dr od in vitro, a ona powiedziała, że ok. Jak porównuję z waszymi, to chyba nie jest najlepiejZobacz załącznik 937353Zobacz załącznik 937352. Co myślicie?

Glukoza po godz na moje oko jest za wysoka, ale zauwazylam ze roznie lekarze to interpretuja, wiec pewno ona calosciowo ba to patrzy. To jest diabetolog?
 
reklama
Drogie Staraczki,
Czytam to forum od 5 lat, od dwóch jestem szczęśliwa mamą.
Mam do sprzedania CRINONE 80mg/g - żel dopochwowy - 3 opakowania. Ważne do 8/2019. Może któraś z Was jest zainteresowana? Piszcie priv, podam cenę i dogadamy się co do wysyłki :)
Za wszystkie trzymam mocno kciuki. Każdej z Was się uda, jestem pewna.
 
Dziewczyny, zmartwiłyście mnie tą insuliną i glukozą... Pokazywałam moje wyniki mojej pani dr od in vitro, a ona powiedziała, że ok. Jak porównuję z waszymi, to chyba nie jest najlepiejZobacz załącznik 937353Zobacz załącznik 937352. Co myślicie?

Odpowiedzialam i mi post wcielo[emoji23]mysle ze glukoze po godz masz za wysoka, reszta jest ok. Dla swietego spokoju i bezpieczenstwa ciazy lepiej zeby fachowiec na to spojrzal.Nie ma dramatu, ale od 24 tyg ciazy zaczyna sie podwojna produkcja i moze wtedy bedzie lepiej wdrozyc leki.A to jednak wazne dla dziecka zeby cukier nie szalal[emoji106]
 
reklama
Odpowiedzialam i mi post wcielo[emoji23]mysle ze glukoze po godz masz za wysoka, reszta jest ok. Dla swietego spokoju i bezpieczenstwa ciazy lepiej zeby fachowiec na to spojrzal.Nie ma dramatu, ale od 24 tyg ciazy zaczyna sie podwojna produkcja i moze wtedy bedzie lepiej wdrozyc leki.A to jednak wazne dla dziecka zeby cukier nie szalal[emoji106]
Dzieki za odpowiedź.
Żałuję, że nic z tym nie zrobiłam przed transferem, teraz za późno, beta w poniedziałek...
 
Do góry