reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Co to znaczy ze nie jest jak na filmach ? My daliśmy sobie szanse na podejście tyle ile się uda komóreczek uzyskać ale później adopcja jeśli nie wyjdzie bo nie chcemy kd
Nie wiem co ci napisac bo to temat rzeka a to forum o in vitro :-) chodzi o to ze w filmach pokazują zawsze ze te dzieci sa takie biedne a potem jest adopcja, wielka miłość i mnustwo szczęścia. Dziedzi wyrastają na super sportowców albo adwokatów czy lekarzy i sa duma dla rodzica a to tak nie jest. 99% ma problemy z nauka często trafiają do szkół specjalnych bo okazuje sie ze maja FAS który dopiero diagnozuje sie w szkole. Dziecko które nie zazna miłości w pierwszych miesiącach swojego zycia moze miec nieodwracalne problemy w budowaniu więzi. Takich rzeczy jest mnustwo dlatego trzeba byc nastawionym na wszystko.
 
reklama
Link do: Problemy adopcyjnych rodziców
Tu masz fajnego linka :-) mam 3 siostry adopcyjne i przez 10 lat pracowałam w domu dziecka wiec jakbyś faktycznie kiedys sie zdecydowała to napisz :-)

Jesteś cudowna !!!
Dzięki za link i za info choć wiem ze można by o tym pisać duzo bo co dziecko to inna historia inne uczucia inne emocje

Kd to ciężki temat dla mojego meza bo jeśli nie może być moja komórka to on tez nie chce by był jego plemnik choć wiem ze to byłby temat do przegadania i pomyślenia

Póki co walczymy o nasze ivf i pierwszy transfer

Jestem osoba która lubi mieć wszystko poukładane i chce znać wszystkie opcje i możliwości [emoji4]
 
Link do: Problemy adopcyjnych rodziców
Tu masz fajnego linka :-) mam 3 siostry adopcyjne i przez 10 lat pracowałam w domu dziecka wiec jakbyś faktycznie kiedys sie zdecydowała to napisz :-)

U mnie to ja wolalam adopcje zamiast ivf... ale stanelo na tym ze adopcja odpada i poszlo w strone ivf... ale ... zawsze jest to opcja dania komus innego zycia... milosci. Choc z tym pokochaniem w druga strone moze byc tak jak Ty piszesz...
Dobrze wiedziec ze i taka wiedza tu jest - nieoceniona jak zwykle!
 
U mnie to ja wolalam adopcje zamiast ivf... ale stanelo na tym ze adopcja odpada i poszlo w strone ivf... ale ... zawsze jest to opcja dania komus innego zycia... milosci. Choc z tym pokochaniem w druga strone moze byc tak jak Ty piszesz...
Dobrze wiedziec ze i taka wiedza tu jest - nieoceniona jak zwykle!
Adopcja gdy nie ma sie biologicznych dzieci jest o wiele łatwiejsza bo poświęca sie tylko siebie :-) i co bedzie to bedzie :-)
 
Jesteś cudowna !!!
Dzięki za link i za info choć wiem ze można by o tym pisać duzo bo co dziecko to inna historia inne uczucia inne emocje

Kd to ciężki temat dla mojego meza bo jeśli nie może być moja komórka to on tez nie chce by był jego plemnik choć wiem ze to byłby temat do przegadania i pomyślenia

Póki co walczymy o nasze ivf i pierwszy transfer

Jestem osoba która lubi mieć wszystko poukładane i chce znać wszystkie opcje i możliwości [emoji4]
Ja bym spróbowała z kd zawsze to szansa chociaz dla niego zeby miec swoje własne potomstwo poza tym masz kontrole nad ciąża i szanse na zdrowe dziecko. Komorki oddają normalne dziewczyny bez obciążeń które chca dac szanse innym kobieta na potomstwo.
 
reklama
Ja bym spróbowała z kd zawsze to szansa chociaz dla niego zeby miec swoje własne potomstwo poza tym masz kontrole nad ciąża i szanse na zdrowe dziecko. Komorki oddają normalne dziewczyny bez obciążeń które chca dac szanse innym kobieta na potomstwo.

Moj ma dziecko z poprzedniego związku i bardzo chcemy mieć wspólne malenstwo
 
Do góry