reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Akatombo mocne kciuki za dzisiaj, niech to będzie ten szczesliwy transfer i zebyś mogła za 8.5 miesiąca pochwalić się zdjęciem swojego Maleństwa :) :) :)

@Forget-me-not... - też trzymamy kciuki za wczorajszy transfer z ukrycia! Bądź gruba :D

Dziewczynki, jest nowy szeryf w mieście :D
To mój pierwszy post kalendarza, wiec wybaczcie jak coś poszło nie tak. Bardzo proszę o informacje jak kogoś trzeba dodać. Wszystkie dziewczynki wkrótce betujące i wizytujące pamiętajce, ze forumowe kciuki mają moc!!!

Miłego dnia :)
 
reklama
@Akatombo mocne kciuki za dzisiaj, niech to będzie ten szczesliwy transfer i zebyś mogła za 8.5 miesiąca pochwalić się zdjęciem swojego Maleństwa :) :) :)

@Forget-me-not... - też trzymamy kciuki za wczorajszy transfer z ukrycia! Bądź gruba :D

Dziewczynki, jest nowy szeryf w mieście :D
To mój pierwszy post kalendarza, wiec wybaczcie jak coś poszło nie tak. Bardzo proszę o informacje jak kogoś trzeba dodać. Wszystkie dziewczynki wkrótce betujące i wizytujące pamiętajce, ze forumowe kciuki mają moc!!!

Miłego dnia :)
Dziękuję[emoji4] Ja nie mogę się doczekać kiedy będę w końcu gruba.
I moj partner też pewnie nie może sie doczekać chwili kiedy role sie odwrócą i to on do mnie będzie mógł powiedzieć "Nie żryj tyle"[emoji1] [emoji12]

Dziękujemy za przyjęcie kalendarza i wszystko jest pięknie.
@Justin87 dla Ciebie też ogromne dzięki.
 
Tak, u mnie dziś ten dzień! Przed chwilą dzwonili z kliniki, że mamy być wcześniej, wczoraj dzownili, że przełożony na popołudnie... jakieś szaleństwo. W każdym razie my już w blokach startowych, tylko czekamy na info, czy snieżynka po rozmrożeniu daje radę.
@Forget-me-not... będziemy razem betować :)

Powodzenia, niech sie pieknie zadomowi!!
 
Dzięki kochana za przejęcie forumowego calendarza [emoji106]

Mozesz dodać moje następne wizyty?

27.01 & 14.02 podglądanie maluszka,

Dziękuje bardzo
@Akatombo mocne kciuki za dzisiaj, niech to będzie ten szczesliwy transfer i zebyś mogła za 8.5 miesiąca pochwalić się zdjęciem swojego Maleństwa :) :) :)

@Forget-me-not... - też trzymamy kciuki za wczorajszy transfer z ukrycia! Bądź gruba :D

Dziewczynki, jest nowy szeryf w mieście :D
To mój pierwszy post kalendarza, wiec wybaczcie jak coś poszło nie tak. Bardzo proszę o informacje jak kogoś trzeba dodać. Wszystkie dziewczynki wkrótce betujące i wizytujące pamiętajce, ze forumowe kciuki mają moc!!!

Miłego dnia :)
 
super ze jest nas tak dużo w kupie siła pierwsze wasze podejście? z jakiego powodu ?
Tak, pierwsze. Od 7 lat nie mogę zajść w ciążę. Mam endometriozę otrzewnową i 1 jajowód niedrożny, amh słabsze bo 1,29. U męża też było różnie, raz lepsze raz słabsze wyniki ale do punkcji nasienie w normie (przez pół roku brał leki i morfologia skoczyła z 2% do 4%) Mamy 2 zamrożone zarodki - blastocysty.
A jak u Ciebie?
 
planujecie iść na l4 po transwerze ? za 1 razem chodziłam do pracy uważałam na siebie nie chciałam być w domu żeby nie myśleć , zeby przeleciał ten czas oczekiwania na betę niestety się nie udało :-( tym razem pójdę chcę zrobić wszystko zeby tylko sie udało będę odpoczywać i myśleć pozytywnie :-)
Ja nie, mam pracę biurową i chyba wolę pracować by tak nie myśleć. Wolne wezmę tylko na transfer.
 
reklama
Oszaleje od października w czystości wychodzi mi III stopień. Co miesiąc antybiotyk i nic nie zmienia się. Co robic?
Słońce tutaj ja Ci mogę doradzić co u mnie pomogło. Walczyłam z tym długo, ale w końcu zwątpiłam i zaczęłam stosować Lactovaginal na noc, rano coś typu Neoprobio i do kompletu jeszcze probiotyk doustny, lekarz kazał mi stosować te dopochwowe co drugi dzień na zmianę, ale mi bylo mało.....więc wiesz. W kolejnym cyklu brałam kilka razy Lactovaginal i kilka razy Neoprobio i do tego stale doustny i od kilku miesięcy mam spokój. W tym cyklu zastosowałam raz czy dwa Lactovaginal i raz neoprobio, doustnego już nie jem. Pokaż zdjęcie tego wyniku.
A antybiotyki niszczą Ci pałeczki kwasu mlekowego i wszystko szybko łapiesz
 
Do góry