reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

u mnie drugie podejście niestety nie mam nic zamrożonego musze stymulować się od nowa niska rezerwa i puste pecherzyki na 12 tylko 2 komórki z czego jedna tylko sie zaplodniła dobrze zarodek sie rozwijał ale niestety się nie przyjęło beta ani nie drgnie 0.100 boję się tez ale chęć dziecka jest wieksza i ona dodaje sił żebym walczyła o moje maleństwo

A pocieszenie Ci powiem ze pierwsza stymulację miałam tez mega słaba i tylko jeden nieudany transfer z niej. Za to druga, pomimo iż się długo rozruszała dała dużo więcej zarodków. Z 2 transferu jestem w ciąży a jeszcze mam zapas w zamrażalce.
 
reklama
Witam mam dylemat do jakiej kliniki się wybrać rozważamy z mężem invimed Katowice lub novum Warszawa czy któraś z Was leczy się w którejś z tych klinik?
Ja leczę sie w N.ovum, to moja pierwsza klinika, więc porownanie mam tylko z tego, co mowią dziewczyny. Ja polecam, ze wględu na mega profesjonalne laboratorium embriologiczne i splidne przygotowanie do ivf (nie ma fuszerki, że częśc podstawowych badan robimy dopiero jak parę razy nie wyjdzie). Owszem, generuje to koszty, a i tak są dość drodzy, ale jest jakaś klinika chyba w Szczecinie, o której dziewczyny pisały, że niby tanio a potem się okazało, że za mrożenie każdego zarodka liczą sobie 800 zł, o czym nie informują na początku. W tej mojej drogiej klinice placę za rok mrożenia wszystkich - za pierwszy kolo 700, za następne koło 500 zł. Jestem zadowolona, choć mimo pozornie prostego przypadku udało się dopiero za drugą stymulacją i 5 transferem.
Poza tym cała otoczka jest profesjonalna, nie ma.naburmuszonych pań w rejestracji, ktore musisz informowac scenicznym szeptem po co przyszłaś, a cała poczekalnia słucha. Jest karta, skanują i wiedzą już po co tu jesteś. Jak masz jakieś konkretne pytania dot n.ovum to pisz. Co do invimedu nie pomogę, nie miałam z nimi do czynienia.
 
Ja leczę sie w N.ovum, to moja pierwsza klinika, więc porownanie mam tylko z tego, co mowią dziewczyny. Ja polecam, ze wględu na mega profesjonalne laboratorium embriologiczne i splidne przygotowanie do ivf (nie ma fuszerki, że częśc podstawowych badan robimy dopiero jak parę razy nie wyjdzie). Owszem, generuje to koszty, a i tak są dość drodzy, ale jest jakaś klinika chyba w Szczecinie, o której dziewczyny pisały, że niby tanio a potem się okazało, że za mrożenie każdego zarodka liczą sobie 800 zł, o czym nie informują na początku. W tej mojej drogiej klinice placę za rok mrożenia wszystkich - za pierwszy kolo 700, za następne koło 500 zł. Jestem zadowolona, choć mimo pozornie prostego przypadku udało się dopiero za drugą stymulacją i 5 transferem.
Poza tym cała otoczka jest profesjonalna, nie ma.naburmuszonych pań w rejestracji, ktore musisz informowac scenicznym szeptem po co przyszłaś, a cała poczekalnia słucha. Jest karta, skanują i wiedzą już po co tu jesteś. Jak masz jakieś konkretne pytania dot n.ovum to pisz. Co do invimedu nie pomogę, nie miałam z nimi do czynienia.
Możesz mi polecić jakiegoś konkretnego lekarza? Ja mam już za sobą terzy ciążę pozamaciczne poronieniei trzy pełne próby in vitro przeszłam przez dwie kliniki na Śląsku i po prostu moja nadzieja wygasa
 
@Forget-me-not... jak transfer? Mial byc dzis, czy coś mi się pomyliło??
Hej. Tak transfer był wczoraj i wszystko dobrze. Teraz tylko najgorszy czas oczekiwania, myślę optymistycznie ale też planuje co dalej gdyby jednak się nie udało.

Ty już pewnie niedługo transferujesz więc trzymam kciuki i powodzenia. Niech to będzie dla Was początek czegoś najpiękniejszego...
[emoji4] [emoji110]
 
Jak widać każdemu daje inaczej,można się pogubić.Jak @Olk@24 napisała ona dostała Accofil.
Ja chyba zastosuje się do ginekologa i wezmę.
Kurcia to startujesz w marcu?

@Sol wspaniałe będzie synek i wymarzona dla mnie parka!:)

@anett96 na czym polegał ten turnus holistyczny?Jakieś oczyszczanie organizmu?To w Polsce?
Ile trwał?zaciekawiłaś mnie.Z tego co piszesz zdystansowałaś się i bardzo dobrze!Psychiczny odpoczynek jest bardzo potrzebny.
Gdzie się wybierasz w lutym?:)

@chlopkers wow!!! To już 8 msc ?:szok: szok jak to leci :) Igorek z tej strony ciocia forumowiczka :)fajnie ,że już wszystko gotowe!!

@Agniecha1508 dokładnie tak!!!! :) Masz już jakiś plan?

@Never give up cała ekipa w ciąży :) Rośnijcie !


@Agniecha1508 dokładnie tak!!!! :) Masz już jakiś plan?

@Never give up cała ekipa w ciąży :)

@NataliaNNN Pasikonik jest immunologiem i przyjmuje w Łodzi i Warszawie.
Trzymam kciuki za transfer!!!

@Dgd mam nadzieję,że problemy z cukrem szybko się unormują.
Tina tak w Polsce pod Poznaniem. Zajmują się tam cala Toba emocje i ciało w sensie stres kregoslup.musialabys poczytać o nich.zdystansowalam sie mega. W lutym jade do Krynicy gorskiej[emoji4] acto msce w Poznaniu to centrum terapii manualnej.
 
Możesz mi polecić jakiegoś konkretnego lekarza? Ja mam już za sobą terzy ciążę pozamaciczne poronieniei trzy pełne próby in vitro przeszłam przez dwie kliniki na Śląsku i po prostu moja nadzieja wygasa
To jesli chodzi o N.ovum, pozwole sie wtracic i moge z czystym sumieniem polecic Ci dr P. Zamorę [emoji4]
 
reklama
Hej. Tak transfer był wczoraj i wszystko dobrze. Teraz tylko najgorszy czas oczekiwania, myślę optymistycznie ale też planuje co dalej gdyby jednak się nie udało.

Ty już pewnie niedługo transferujesz więc trzymam kciuki i powodzenia. Niech to będzie dla Was początek czegoś najpiękniejszego...
[emoji4] [emoji110]

Czekamy na kropeczke z mocno zacisnietymi kciukasami.
A ile mialas zarodkow podanych?
 
Do góry