reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* :biggrin2:
STYCZEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz


2019-01-19Akatombotransfer !! ✊ ✊ ✊
2019-01-21Mieciu85wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-01-21Koniczyna82termin porodu
2019-01-21@mala79 transfer!!
2019-01-22Beata 4wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-01-25jolancikwizyta przed transferem
2019-01-25Ela86wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-02-05mariakowalska89badanie prenatalne
2019-02-06redferraritermin porodu
2019-02-22Justin87termin porodu
2019-02-28adansoniatermin porodu
2019-03-04/08chlopkerstermin porodu
2019-03-04/09sunriseatermin porodu
2019-04-08ilmenautermin porodu
2019-04-15Mieciu85termin porodu
2019-04-16lafantynkatermin porodu
2019-05-28Megi1985#termin porodu
2019-05-28Ela86termin porodu
2019-05-31annemarietermin porodu
2019-06-11Never give uptermin porodu
2019-07-14sssurykatkatermin porodu
Pięknie. ♥️ ♥️
 
Tak, u mnie dziś ten dzień! Przed chwilą dzwonili z kliniki, że mamy być wcześniej, wczoraj dzownili, że przełożony na popołudnie... jakieś szaleństwo. W każdym razie my już w blokach startowych, tylko czekamy na info, czy snieżynka po rozmrożeniu daje radę.
@Forget-me-not... będziemy razem betować :)
Najmocniejsze kciuki!!!!!!!
 
@Akatombo mocne kciuki za dzisiaj, niech to będzie ten szczesliwy transfer i zebyś mogła za 8.5 miesiąca pochwalić się zdjęciem swojego Maleństwa :) :) :)

@Forget-me-not... - też trzymamy kciuki za wczorajszy transfer z ukrycia! Bądź gruba :D

Dziewczynki, jest nowy szeryf w mieście :D
To mój pierwszy post kalendarza, wiec wybaczcie jak coś poszło nie tak. Bardzo proszę o informacje jak kogoś trzeba dodać. Wszystkie dziewczynki wkrótce betujące i wizytujące pamiętajce, ze forumowe kciuki mają moc!!!

Miłego dnia :)
Wlasnie mialam pisac ze widze ze nowa kalendarzystka z Ciebie! Super!
 
A pocieszenie Ci powiem ze pierwsza stymulację miałam tez mega słaba i tylko jeden nieudany transfer z niej. Za to druga, pomimo iż się długo rozruszała dała dużo więcej zarodków. Z 2 transferu jestem w ciąży a jeszcze mam zapas w zamrażalce.
dziękuję biedroneczko tego właśnie było mi trzeba może ten krótki protokół bedzie moim szczęścliwym dobrze by było mam wykupiony pakiet za dwie zapłaciłam 3 proba gratis wrazie gdyby sie cos nie udało zebym chociaż miała coś zamrożone zeby nie było trzeba sie na nowo stymulować i czekać 3 cykle
 
Tak, pierwsze. Od 7 lat nie mogę zajść w ciążę. Mam endometriozę otrzewnową i 1 jajowód niedrożny, amh słabsze bo 1,29. U męża też było różnie, raz lepsze raz słabsze wyniki ale do punkcji nasienie w normie (przez pół roku brał leki i morfologia skoczyła z 2% do 4%) Mamy 2 zamrożone zarodki - blastocysty.
A jak u Ciebie?
u mnie amh 0.8 endometrioza 3/4 stopień niedoczynność tarczycy i Hashimoto mąż ma az za dobre wyniki tylko ze mna cos nie tak staramy sie od 2 lat jestesmy ze sobą 10 lat tez nie specjalnie sie zabezpieczalismy a tej typowej wpadki nie było boje sie ze jeżeli na stymulacji mialam na 12 pęcherzyków tylko 2 komórki to w natufalnym cyklu napewno mam puste pecherzyki
 
16.01 III stopień
nabłonki +
Lactobacillus vaginalis +
Candida -
Bakterie +
antybiotyk ARRILLIN + Lactovaginal

19.01 III stopień
nabłonki +
Lactobacillus vaginalis +
Candida +
Bakterie ++
Leukocyty +
Azymicin 500mg 3 tabletki
 
Możesz mi polecić jakiegoś konkretnego lekarza? Ja mam już za sobą terzy ciążę pozamaciczne poronieniei trzy pełne próby in vitro przeszłam przez dwie kliniki na Śląsku i po prostu moja nadzieja wygasa
Ojej, Ty jesteś weteranka... Opowiedz, jeśli oczywiście chcesz, jak to u Ciebie wyglądało? Jak się stymulowałaś, jaki pierwotny problem? Tu jest kilka mega ogarniętych dziewczyn, może coś podpowiedzą. Ja jestem u dr Star*sławskiej, znam też dr S*wińską, ale nie polecałabym ich do trudnych przypadków. Dziewczyny bardzo chwalą dr Zamorrę, natomiast w N.ovum jest tak, że jak jesteś po tylu niepowodzeniach to raczej sugerują szefa, Lewand*wskiego, który podobno jest guru od skomplikowanych pacjentów. Ja czlowieka nigdy nie spotkałam, ale z opowieści wyłania się obraz troche apodyktycznego gościa, który miły.nie jest, ale wali prosto z mostu. Na.minus też kasa - nawet od swoich pacjentek np bierze dodatkowe 400 zł za transfer... no ale podobno swietny specjalista.
Nie bardzo umiem to ocenić, bo go.nie znam osobiście.
 
reklama
Do góry