reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oo to nie wiedzialam z tymi witaminami troszke mnie zalamaly wyniki ale ja sie nie poddam bede walczyc przygotuje sie zeby odebrac moje 2 mrozaczki ktore nam zostaly tumacze sobie ze dam rade.
To sobie zbadaj tą homocysteinę. Jeśli wyjdzie podwyższona (na ciążę dobrze, żeby była poniżej 8) to tu dziewczyny polecały jakies modulatory homocysteiny - zestawy witamin, które ją obniżają. Ja ją miałam w normie (7,9) ale po tych metylach mi wywaliło więc musiałam wrócić do normalnych witamin. W sumie teraz już dawno nie badałam, ale raczej bym czuła jakby była nie taka, bo wtedy to przez miesiąc chodziłam jak swój cień - ociężała, niewyspana, słaba jak kupa.
 
reklama
u mnie drugie podejście niestety nie mam nic zamrożonego musze stymulować się od nowa niska rezerwa i puste pecherzyki na 12 tylko 2 komórki z czego jedna tylko sie zaplodniła dobrze zarodek sie rozwijał ale niestety się nie przyjęło beta ani nie drgnie 0.100 boję się tez ale chęć dziecka jest wieksza i ona dodaje sił żebym walczyła o moje maleństwo
 
u mnie drugie podejście niestety nie mam nic zamrożonego musze stymulować się od nowa niska rezerwa i puste pecherzyki na 12 tylko 2 komórki z czego jedna tylko sie zaplodniła dobrze zarodek sie rozwijał ale niestety się nie przyjęło beta ani nie drgnie 0.100 boję się tez ale chęć dziecka jest wieksza i ona dodaje sił żebym walczyła o moje maleństwo
Ja na 9 mialam 4 komorki zaplodnily sie 4 ale jedna podana w 3 dobie transfer beta 1.2 nie ruszyla w ogole. A 1 padl w 4 dobie a 2 doszly do blastocysty
 
@Justin87 Mam nadzieję, że po następnym cyklu wrócę po mrozaki ✊✊✊
Juz chyba będzie nas czwórka [emoji847]Elessi, Laurka, nadziejaxxx i ja
Chyba ze jeszcze kogos pominęłam [emoji13]
@Akatombo @Forget-me-not... @Elessi @Laurka2019 @nadzieja xxx @Marzycielka7 i ja @nadziejamooja to chyba my będziemy transferować styczeń/ luty?? Ja chyba koniec stycznia jak miesiączka przyjdzie zgodnie z planem
 
reklama
Do góry