reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej!!!
Ja jeszcze mam 1.5 cyklu do odczekania.
Jeśli chodzi o accofil to tez mam KIR Bx i tez Pasnik mi go nie zlecil...
Intralipidu tez nie...
Jak widać każdemu daje inaczej,można się pogubić.Jak @Olk@24 napisała ona dostała Accofil.
Ja chyba zastosuje się do ginekologa i wezmę.
Kurcia to startujesz w marcu?
@Sol wspaniałe będzie synek i wymarzona dla mnie parka!:)
@anett96 na czym polegał ten turnus holistyczny?Jakieś oczyszczanie organizmu?To w Polsce?
Ile trwał?zaciekawiłaś mnie.Z tego co piszesz zdystansowałaś się i bardzo dobrze!Psychiczny odpoczynek jest bardzo potrzebny.
Gdzie się wybierasz w lutym?:)
@chlopkers wow!!! To już 8 msc ?:szok: szok jak to leci :) Igorek z tej strony ciocia forumowiczka :)fajnie ,że już wszystko gotowe!!
@Agniecha1508 dokładnie tak!!!! :) Masz już jakiś plan?
@Never give up cała ekipa w ciąży :) Rośnijcie !
@Agniecha1508 dokładnie tak!!!! :) Masz już jakiś plan?
@NataliaNNN Pasikonik jest immunologiem i przyjmuje w Łodzi i Warszawie.
Trzymam kciuki za transfer!!!
@Dgd mam nadzieję,że problemy z cukrem szybko się unormują.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam mam dylemat do jakiej kliniki się wybrać rozważamy z mężem invimed Katowice lub novum Warszawa czy któraś z Was leczy się w którejś z tych klinik?

Hej
Trudna odpowiedz. Ja polecam invimed ale warszawski. Mamy znajomych którym nie poszło w novum a poszło w invimedzie. Ja leczyłam się tylko w invimedzie wiec nie mam porównania.
Ale jest tona ludzi którzy powiedzą Ci tutaj ze novum najlepsze.
Powodzenia! [emoji4][emoji4]
 
Do góry