reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
miałam konsultacje z genetykiem robiliśmy winiki z kariotypu wynik ; prawidłowy kariotyp ale właśnie wspominała ze warto jeszcze zrobic wynik na trombfilie jaki koszt jest tego badania? w środę mam wizyte z moim ginekologiem i zapytam czy mam ten wynik zrobić jeszcze chcę miec wszystko dopięte na ostatni guzik
Koszt takiego badania to 330 zl
 
[emoji4]
zawsze_jest_nadzieja_dla_tych_14841.jpeg
 
Ja mam w planach raczej marzec, ale wizyta za tydzień... kto wie, może ruszymy z kopyta [emoji87][emoji846] Byłabym przeszczęśliwa. [emoji7]
W razie opóźnienia się nie przejmuj, tutaj gro dziewczyn miało transfery i zaciążyły we wrześniu, mi się wtedy nie udało. Ale za to w październiku pykło i 15 tc leci :)

@nadzieja xxx jak poroniłam to kazali mi zestaw na trombofilie zrobić, w skład tego wchodziło mutacja V Leiden, mutacja genu protrombiny, białko c, białko s, pciała antykardiolipinowe, antykoagulant toczniowy, homocysteina. Koszt ok 600 zł za wszystko.
 
reklama
Do góry