reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Akatombo @Forget-me-not... dziewczyny ja czekam na okres i po działamy z crio Więc może być tak, że będziemy razem transferować

I oby te transfery szczesliwe byly:)

Wrzesień był piękny na naszym forum,bo wtedy kilka pięknych betek miałyśmy to pogratulowania,oby w lutym sie to powtórzyło i bylo Nas kolejnych kilka z rosnącą betą :)
 
Kochana! To jest jazda bez trzymanki. Może być spokojnie z lekkimi bólami tylko w nie których pozycjach a może być masakra! Dziś mnie lekarka na zwolnienie namawiała ale ja nie chcę bo oczywiście wiesz jak tutaj jest...

Muszę się dogadać, że z domu pracuje bo powiedziała mi, że w najgorszym wypadku mogę do pół roku po porodzie nie chodzić ale wyobrażasz to sobie! Ja myślę, że będzie dobrze ale troszkę mnie nastraszylam. ..
Poczytaj na ang stronach to SPD

Matko kochana! co rusz dowiaduje sie o rzeczach, ktore nie wiedzialam, ze w ogole istnieja [emoji33], jasne poczytam. No mamy tu nieciekawie z tymi zwolnieniami, ale jesli moglabys pracowac z domku i odpoczywac duzo to idealne rozwiazanie. I to tak do konca ma sie ciagnac czy moze sie jeszcze cofnac?
 
@sssurykatka dobrze czytac, ze spokojnie u was i dobre wyniki, ale ten czas leci, nim sie obejrzysz beda polowkowe. Pracujesz jeszcze? A z przeprowadzka dluuuga historia, tu w UK sprzedaz/kupno domu to reakcja lancuchowa, w naszym przypadku 6 osob musi sie dogadac co do daty i prawnicy musza przestac klasc klody pod nogi ;) jest poniedzialek, a my dzis sie dowiemy gdzie bedziemy mieszkac w czwartek [emoji23][emoji23]
 
Sama nie wiem co z transferem,bo nasz prowadzacy upiera sie przy badaniu PGS,wtedy transfer bylby kolo maja.

Laurka, a ile zarodkow macie? To pewnie zalezy od kliniki ale ten pgs to zazwyczaj ta sama cena za pewna pule zarodkow, jesli 1 czy 2 zarodki by mialy byc badane to moim zdaniem nie warto i lepiej kase na transfer wydac. Do tego to jest jednak ingerencja w zarodki, ja bym wolala transfer i jesli ma z nimi byc cos nietak to same najprawdopodobniej odpadna, a PGS to jednak tez niebagatelne koszta.
 
Dziewczyny czy któraś z Was miala/ma endomende na jajnikach i zdecydowala się ja usunac? W lutym mam laparoskopie, mam po 1 cyscie na każdym jajniku(3cm na prawym i 5x4x6 na lewym, dwukomorowa) i musze zadecydować co robic. Lekarze z mojej kliniki odradzaja mi ruszanie tego, dwoch innych ginekologow tez. Spec od endomendy mowi zeby usunac. Dodam, ze mam juz jedno dziecko, mam zarodki na 3 transfery, ale mam problem z poronieniami (5), wiec te zarodki moga mi nie wystarczyc. Bardzo boje sie, ze jajniki moglby przestac mi dzialac. Moze ktoś cos wie i poleca bądź nie? Z drugiej strony boje sie, ze mogloby to peknac albo wywolac raka, nie wiem czy to mozliwe...

Ja ze swojego punktu widzenia z niska rezerwa jajnikowa, bym najpierw podchodzila do transferow i oszczedzila jajniki bo w transferach endomenda na jajnikach chyba nie przeszkodzi i jesli bedziesz musiala podchodzic do kolejnej stymulacji to przed jakakolwiek ingerencja chirurgiczna na jaknikach bo rezerwa moze naprawde podupasc. Ale wazniejsze pytanie czy ktos diagnozowal te poronienia bo np po 1 ciazy mogly sie wytworzyc przeciwciala jakies i organizm odrzuca (ja tez mam 1 dziecko i bylo u mnie takie przypuszczenie po cb), bylas u immunologa?
 
Czy jest tu ktoś kto załapał się do warszawskiego dofinansowania in vitro?
Chcialabym podpytać ile mniej więcej dopłacałyście do całej procedury?
Hej ja miałam dofinansowanie w Warszawie, miałam jedną punkcie i 3 transfery. Pomimo dofinansowania łącznie wydaliśmy około 10 tyś. Leki, wizyty badania niestety się zbiera.
 
reklama
Hej Laski,
@motylek24 cieszę się Kochana, że się odezwałaś, mam nadzieję, że przetrzymacie chociaż do 30 tc. :*
@Mieciu85 @Elessi @Kurcia @NataliaNNN @Biedroneczka83 @sssurykatka i inne Dziewczyny, pozwalam sobie Was wywołać, bo chociaż staram się przeanalizować forum, to doopa zbita z tego wychodzi. Kręgosłup mi żyć nie daje, więc nie daję rady siedzieć przed kompem a ciężko czyta mi się forum na telefonie. Ponadto kalendarz mogę uzupełniać tylko na laptopie. Niedługo przekazuję kalendarz, ale on strasznie bidny przez to, że coraz rzadziej wchodzę na forum. Bądźcie tak dobre i dajcie znać, jak u Was z wizytami, transferami, stymulacjami itd. :)
Widziałam, że @Akatombo będziesz miała transfer w przyszłą sobotę zapewne, pozwoliłam sobie wpisać to w kalendarz. :)
Miłego dnia. :*
 
Do góry