reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zaangazuj męża ;) mój robił tak delikatnie, że nie miałam ani jednego siniaka i do dzisiaj robi mi zastrzyki z heparyny. W ciągu ostatnich 6 miesięcy było może 5 malych siniaczkow. Ja robiłam sobie 3 zastrzyki z heparyny i wszystkie trzy zakończyły się siniakami... Wydaje mi się, że on jest tak skupiony na tym, żeby nie zrobić mi krzywdy, że robi to dużo delikatniej niż ja.
Haha on to tym bardziej mi nie zrobi. Pewnie zglosze sie na szybki kurs do kolezanko/ pielegniarki, a wy jesteście skarbnica wiedzy w tej kwestii to tez praktycznie podpowiecie;)
 
reklama
Kochana siedzę w krzakach i Was czytam, będzie dobrze. Szykuj zapałki do oczu ... aby włożyć sobie w nocy bo inaczej zasniesz, ja przy jednym ledwo daje radę nocami... nie lubię imprez nocnych zdecydowanie wolę sen a Ty przy blizniakach to wyśpij się na zapas ,zaczynaj już dzisiaj ❤
Spokojnie, o moje spanie sie nie martw ;)
Lepiej pisz jak u Was, czy Blazejek zdrowy i czy starszemu podoba sie taki maly braciszek? :D
Kochana brzuch okresowo może boleć iti jak najbardziej normalne, byle by skurczy nie było. Bierz dużo magnezu jeszcze i nospe. Wszystkie kciuki zacisnuete
Jak moze okresowo bolec bez skurczy bo nie czaje? U mnie bole okresowe to skurcze. Zaboli i przestaje i tak caly czas. Z tym ze dzisiaj jak zalolalo to bolalo caly czas tylko w miedzyczasie rwalo jakby chcialo na zywca macice wyrwac :/
Dżoasia, trzymam kciuki! Musi być dobrze:)
Gratuluję dziewczyny udanego jsjcobrania:)

Ja ciągle w rozjazdach, ale termin wizyty coraz bliżej i powoli wariuje....jutro znowu badania...ciekawe czy szanowna tarczyca wreszcie postanowiła pozytywnie mnie zaskoczyć, żeby chociaż jeden problem był z głowy:! I wiecie co, mam takie nieco głupie pytanie.....uświadomiłam sobie, że od października to ja ciągle i ciągle latam na jakieś pobrania krwi co 10-14 dni ciągle coś robie...i tak mi mózg już świruje, czy w ogóle jest jakaś norma co ile można krew pobierać? Bo niedługo to ja mogłabym honorowym dawcą krwi zostać hihi myślicie że takie częste pobrania mogą szkodzić??
Takie ilosci raczej nie maja znaczenia bo szybko sie uzupelnia nowa krew. Co najwyzej po pobraniu uzupelnij troche zelazo :)

O jacie myslalam ze jednak cos da rade szybciej zeby przyszlo bo najwczesniej na to moge jechac 14 stycznia a 28 mam wizyte kolejna.Pewnie bede musiala przełożyć
A czemu nie bedziesz mogla wczesniej zrobic? Logistycznie nie ogarniesz czy masz jakies inne badania w tym konkretnym dniu?
Sledze z ukrycia co u Ciebie, nie masz lekko dziewczyno...oby to byly zle dobrego poczatki, trzymam kciuki i pamiętaj o pozytywnym mysleniu mimo wszystko :-) pozdrawiam
Ty kochana tez.napisz co u Was? Jak malenstwo? W ogole chyba nie chwalilas sie jak urodzilas? Czy ja juz nie ogarniam? Hmmmm
 
Spokojnie, o moje spanie sie nie martw ;)
Lepiej pisz jak u Was, czy Blazejek zdrowy i czy starszemu podoba sie taki maly braciszek? :D

Jak moze okresowo bolec bez skurczy bo nie czaje? U mnie bole okresowe to skurcze. Zaboli i przestaje i tak caly czas. Z tym ze dzisiaj jak zalolalo to bolalo caly czas tylko w miedzyczasie rwalo jakby chcialo na zywca macice wyrwac :/

Takie ilosci raczej nie maja znaczenia bo szybko sie uzupelnia nowa krew. Co najwyzej po pobraniu uzupelnij troche zelazo :)


A czemu nie bedziesz mogla wczesniej zrobic? Logistycznie nie ogarniesz czy masz jakies inne badania w tym konkretnym dniu?

Ty kochana tez.napisz co u Was? Jak malenstwo? W ogole chyba nie chwalilas sie jak urodzilas? Czy ja juz nie ogarniam? Hmmmm
Męża ściągam z zagranicy w piątek wieczorem ma samolot do Pl a w poniedzialek 14 od razu pojedziemy razem zrobić te badania.
 
Spokojnie, o moje spanie sie nie martw ;)
Lepiej pisz jak u Was, czy Blazejek zdrowy i czy starszemu podoba sie taki maly braciszek? :D

Jak moze okresowo bolec bez skurczy bo nie czaje? U mnie bole okresowe to skurcze. Zaboli i przestaje i tak caly czas. Z tym ze dzisiaj jak zalolalo to bolalo caly czas tylko w miedzyczasie rwalo jakby chcialo na zywca macice wyrwac :/

Takie ilosci raczej nie maja znaczenia bo szybko sie uzupelnia nowa krew. Co najwyzej po pobraniu uzupelnij troche zelazo :)


A czemu nie bedziesz mogla wczesniej zrobic? Logistycznie nie ogarniesz czy masz jakies inne badania w tym konkretnym dniu?

Ty kochana tez.napisz co u Was? Jak malenstwo? W ogole chyba nie chwalilas sie jak urodzilas? Czy ja juz nie ogarniam? Hmmmm
Kurde u mnie bóle okresowe to nie skurcze macicy. Skurcze miałam gdy robiłam pierwszą ciąże i to był zupełnie inny ból niż ten okresowy i za każdym razem przy plamienia na IP gin mi mówił że bóle okresowe są normalne ale skurczy nie chcemy. Tak czy inaczej Asia dbaj o siebie, wierzę że maluszki maja się dobrze i będą tam grzecznie siedzieć 9 miesięcy.
 
@Majaaa tak jak mowilam okres przyszedl i zalewa mnie cala! A bol masakryczny. :(Teraz sie tylko martwie czy lekarz zrobi mi usg odnośnie tych polipow czy nie? Bo nigdy tak nie miałam by 2 dnia mieć usg dopochwowe. No i czy to nie przeszkadza w rozpoznaniu tych polipow. Jesli ktos wie jak to jest plisss napiszcie bo noe wiem co robic.o_O
 
Dziewczyny, byłam dziś u mojego ginekologa sprawdzić jak tam moje jajniki i przy okazji odwiedzić go po powrocie do pracy w przychodni :) - nie było go przez kilka miesiecy, bardzo lubię do niego chodzić, bo jak u żadnego innego wydaję mi się, że się stara, jak czegoś nie wie to odpowiada mi później, interesuje się pacjentem. Ale do rzeczy, mam zamiar poprawić swoją formę przed ewentualną kolejną stymulacją, mój plan: 1) zbadać jeszcze raz krzywą cukrzycową i poprawić wynik, 2) wizyta u endokrynologa, ale wcześniej zrobię badania, żeby pójść już z gotowymi wynikami, a przynajmniej częścią, 3) wizyta u immunologa, tutaj też może bym wcześniej coś zrobiła, co jeszcze polecacie? Lekarz ma mi zrobić listę na poniedziałek, bo powiedział, że chce sobie spokojnie przeanalizować co mam, no nie byłam u niego pół roku- a to czas od wyników kariotypow, czyli czas wejścia na drogę in vitro, więc go trochę zaskoczyłam całością. Może to głupie, ale wierzę w to, że lekarz nie od in vitro, może doszukać się innych problemów, bo przez tą moją genetykę wszyscy skupiają się tylko na tym, a może trzeba coś innego poszukać jeszcze.
 
Kurde u mnie bóle okresowe to nie skurcze macicy. Skurcze miałam gdy robiłam pierwszą ciąże i to był zupełnie inny ból niż ten okresowy i za każdym razem przy plamienia na IP gin mi mówił że bóle okresowe są normalne ale skurczy nie chcemy. Tak czy inaczej Asia dbaj o siebie, wierzę że maluszki maja się dobrze i będą tam grzecznie siedzieć 9 miesięcy.
No to u mnie jeden kij, zawsze boli tak samo tylko z roznym natezeniem. Przy silnym okresie to i plecy bola zajebiscie :/ i tak bylo dzisiaj...
 
Haha on to tym bardziej mi nie zrobi. Pewnie zglosze sie na szybki kurs do kolezanko/ pielegniarki, a wy jesteście skarbnica wiedzy w tej kwestii to tez praktycznie podpowiecie;)
Bałam się tych zastrzyków, a to nic prostszego, ja miałam tylko mały sinak po pierwszym, później już nic, bo też i nie cackałam się z nimi tak, no w etapie przygotowań tak, ale w trakcie wbijania szybko, bez zastanawiania się, moje igły mnie nie bolały :)
 
reklama
Do góry