reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A propos krotszej @. Miewalam zazwyczaj @ ktora trwala ok. 5 dni teraz od ostatniej stymulacji zaobserwowalam,ze trwa ona 3 dni. Po wywolaniu ja progesteronem trwala nawet 2 dni. Sadzicie,ze to wina tabletek , ktore bierzemy,czy nalezy sie niepokoic,ze oragnizm moze sie starzeje albo co?
 
reklama
Dziewczyny ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Życzę udanych 9 miesięcy.
Kiwsia a ty to naprawdę numer odstawiłaś!!!!! Niespodzianka ogromna. Gratulację.
Lawendowa łącze się z tobą, mnie coś gardło boli i coś w kościach czuje.

Co do miesiączki to zawsze miałam z 7 dni, a teraz od tych wszystkich iui i stymulacji to mam 2 dni a później prawie nic.
 
Kiwisia - super!!!
Krwawienie nie oznacza - jak pokazuje mój przypadek - też jeszcze najgorszego. Przyznam, że gdy przedwczoraj zobaczylismy krew w toalecie byliśmy przekonani, że to już po wszystkim, bo krwi tyle przy miesiączce nawet nie widziałam. A tu maluch zdrowy, serducho bije, a beta idzie w górę. Pamiętajcie o tym zanim kiedyś odstawicie leki.
Lawedowy - kuruj się skarbie.
Asiex - na łóżku obok leży dziewczyna z ciążą po Żaku. Powodzenia!
 
Misia życzę wytrwałości w szpitalu i bardzo się cieszę, że wszystko jest ok z maluszkiem. No i poprawiłaś mi humorek:) Trzymaj się dzielnie kochana.
 
Lawendowy kuruj się :) ale powiem Wam, że teraz strasznie dużo osób choruje w tym i ja, niestety...

Kiwisia GRATULACJE, życzę spokojnych 9 miesięcy :)

Misia super, cieszę się że z maluszkiem wszystko w porządku, aż sie humor poprawia jak tyle dobrych wiadomości :-D
 
Ostatnia edycja:
Lawendowy herbata z miodem i kołderka..
Misia, kiwisia, i elala, gratuluje, przelamalyscie tą złą passe ostatnia..
Ja niestety tez nie najlepszy dzien :-( biodro mnie nachrzania, nie mam pojecia od czego, tak jak by jakis usick na nerw :( od prawie 2 tyg bolal mnie kregoslup w krzyzu a teraz przeszlo na biodro:-:)no: a @ sie juz 8 dzien spóźnia :no: a tak sie cieszylam ze w grudniu zaczne stymulacje.. we wtorek mama isc na kwalifikacje do histero ale musze byc m.1-5 dc?!? a @ ani widu ani slychu :no: co tu zrobic zeby @ dostac???
 
reklama
Lawendowy herbata z miodem i kołderka..
Misia, kiwisia, i elala, gratuluje, przelamalyscie tą złą passe ostatnia..
Ja niestety tez nie najlepszy dzien :-( biodro mnie nachrzania, nie mam pojecia od czego, tak jak by jakis usick na nerw :( od prawie 2 tyg bolal mnie kregoslup w krzyzu a teraz przeszlo na biodro:-:)no: a @ sie juz 8 dzien spóźnia :no: a tak sie cieszylam ze w grudniu zaczne stymulacje.. we wtorek mama isc na kwalifikacje do histero ale musze byc m.1-5 dc?!? a @ ani widu ani slychu :no: co tu zrobic zeby @ dostac???

Adus, mnie jak @ nie chciala przyjsc ,lekarka zapisala progesteron 200mg dziennie przez 10 dni i wtedy po kolejnych kilku dniach laskawie malpiszon przyszedl!!!
 
Do góry