reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

To co on kurde kartoteki przed nosem nie ma? Mógłby się nie kompromitować.

Ojezusie ceny z kosmosu. Ale jajcozbiory zacne :)

I tego się trzymaj :)

Jak się bierze tylko heparynę to nie ma znaczenia. Jak z acardem to lepiej acard na noc a heparyne rano :)

Nie załamujcie się :) Moje leczenie przez ostatnie 2,5 roku pochłonęło ok 110tys. Wszystkie oszczędności poszły a doszły kredyty, pożyczki od rodziców itp. Ale... jak w końcu uda się urodzić, to niech się te doktory i prezesy koncernów farmaceutycznych bujają na wczasach. Niech se wypiją drina za moje, a co! :laugh2:
Podziwiam, że to podliczyłaś, ja się do tej pory boję, żeby nie paść trupem.
 
reklama
Hello! Trochę mnie nie było , a tu tyle się dzieje;) gratulacje!! Wracam z pytaniem. Czy możecie mi napisać co bralyscie z suplementów zaraz przed stymulacją , podczas i przed transferem i po...i w jakich dawkach??takie must have!:) Np. magnez...Kiedyś któraś z was pisała , ale nie mogę znaleźć:( może wiecie też co z ziołami ? Czy są jakieś, których powinno się unikać? Uwielbiam np. pokrzywę, melisę, rumianek...myślicie że można pić c napar ile się chce?? Będę wdzięczna za podpowiedzi:) miłego dnia!
Ja nic nie brałam tylko kwas foliowy i Wit. D.
 
Czesc Dziewczyny,
Jestem z watku poronienia nawykowe i mam do Was pytanie.Nie moge zajsc od 9 miesiacy w ciaze a nie moge juz czekac ze wzgledu na moj wiek mysle o in vitro.
Wchodzi tylko w gre Warszawa i teraz pytanie: Polecacie novum czy invicta???
Z gory dziekuje za odpowiedzi.pozdrawiam
Novum bo w invikcie wciskają ci jak najwięcej niepotrzebnych rzeczy aby jak najwięcej wydoic z Ciebie. Więc lepsze Novum i większa klinika niż klitka na złotej. Ogólnie moim zdaniem pomiędzy tymi dwoma wyrywa Novun
 
Jejku jakie już duże dzieciaczki. Wspaniale! Spokojności życzę:) A jak samopoczucie?
@Dgd Dziękuję , kochana jak narazie wszystko super nie ma wymiotow od początku może z 2-3razy mnie zemndliło trochę się martwiłam że tak bezobjawowo jak nie bolał brzusio pytanie dlaczego ? A jak bolał to stres że coś nie tak ale tak juz mamy i bedziemy miały ;) :) brzusio rośnie wyglądam jakbym co najmniej w 6mcu była ;) ale to brzuszek samych przyjemności więc każdej życzę takiego brzusia.A ty jak się czujesz kochana ściskam buziaki ❤❤❤
 
@Dgd Dziękuję , kochana jak narazie wszystko super nie ma wymiotow od początku może z 2-3razy mnie zemndliło trochę się martwiłam że tak bezobjawowo jak nie bolał brzusio pytanie dlaczego ? A jak bolał to stres że coś nie tak ale tak juz mamy i bedziemy miały ;) :) brzusio rośnie wyglądam jakbym co najmniej w 6mcu była ;) ale to brzuszek samych przyjemności więc każdej życzę takiego brzusia.A ty jak się czujesz kochana ściskam buziaki ❤❤❤
To tylko się cieszyć, że objawy słabe.:) Najważniejsze, że ciąża zdrowa. A u mnie też na przemian. Ostatnio słabo mnie bolą piersi i też już mam schizy... Ale co ma być, to będzie. Ja właśnie siedzę na teście glukozy i zdycham z nudów;) Prenatalne dopiero na koniec stycznia.
 
Dziewczyny z Krakowa. Macie jakiegoś dobrego gin? Nie mogę się zdecydować, chciałabym dodatkowo chodzić prywatnie najlepiej do takiego z Kopernika. Pomocy
 
reklama
To tylko się cieszyć, że objawy słabe.:) Najważniejsze, że ciąża zdrowa. A u mnie też na przemian. Ostatnio słabo mnie bolą piersi i też już mam schizy... Ale co ma być, to będzie. Ja właśnie siedzę na teście glukozy i zdycham z nudów;) Prenatalne dopiero na koniec stycznia.
@Dgd kochana współczuję mnie też to czeka w przyszłym tyg bo ostatnio jak robiłam cukier na czczo to wyszło mi 95 :( A zawsze miałam 80 max 88 zaopatrzyłam się już w glucometr i będę teraz raniutko sama sprawdzała zobaczymy pamiętaj kochana że nie ważne są objawy bo każda z nas ma inny organizm ważne że u twojej dzidzi serduszko bije i jest zdrowa tego sie trzymaj ❤❤❤
 
Do góry