reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nowy Rok zaczynamy dobrymi wiadomościami :)
Ja ogólnie dobrze się czułam w trakcie immunosupresji, normalnie chodziłam do pracy. Musiałam unikać słońca i zbyt dużego wysiłku, ale wiem że dziewczyny różnie na to reagowały, więc to jest indywidualna sprawa każdego organizmu. Masz możliwość wzięcia L4 jak w trakcie brania leków będziesz się gorzej czuła?

Pracuje w administracji w służbie zdrowia. Dużo ludzi plącze się z choróbskami i dlatego myślałam,żeby od razu wziąć zwolnienie. Boję się żeby czegoś nie złapać. Co o tym myślisz, nie za bardzo bzikuje z tym zwolnieniem?
 
reklama
Pracuje w administracji w służbie zdrowia. Dużo ludzi plącze się z choróbskami i dlatego myślałam,żeby od razu wziąć zwolnienie. Boję się żeby czegoś nie złapać. Co o tym myślisz, nie za bardzo bzikuje z tym zwolnieniem?

Niektóre dziewczyny źle przechodziły przez immunosupresję i też brały L4 więc na pewno nie bzikujesz ;)
Teraz jest sezon chorobowy, ty masz pracę która naraża cię na kontakt z osobami chorymi, więc chyba ma sens żebyś została przez ten czas w domu.
 
pora już późniejsza ale ja niedawno brałam :)


Dziewczynki Szczęśliwego Nowego Roczku, samych dobrych wiadomości, radosnych chwil i miłych wspomnień, spełnienia (nie)wszystkich marzeń :) (bo jak żyć bez marzeń?). Do siego!!
Asiu , chciałam się tylko upewnic czy intralipid bierze się sam czy z miesza się go z czymś i ile musi schodzić ta kroplowka :)
Co prawda ja już jestem po i żyje :p ale chcę się upewnić
 
Asiu , chciałam się tylko upewnic czy intralipid bierze się sam czy z miesza się go z czymś i ile musi schodzić ta kroplowka :)
Co prawda ja już jestem po i żyje [emoji14] ale chcę się upewnić
Niektóre kliniki podaja sam, a chyba Pasnik uwaza ze lepiej go podawac z sola fizjologiczna. Rozne szkoly.
 
Wszystkiego dobrego w nowym roku, dziewczyny. Spełnienia Waszych największych Marzeń.

Ja jestem po usg prenatalnym, do pełnego wyniku potrzeba jeszcze oczywiście badań z krwi, ale w usg dziecko wygląda dobrze. Są co prawd odchylenia od standardu, jak patrzę w wyniku, ale lekarz zapewnił, że wszystko ok, więc się nie nakręcam. Kość nosowa jest, NT 1.7 cm.
@Dgd dawaj znać jak u Ciebie!
Kto jeszcze dziś miał mieć usg?
 
reklama
Wszystkiego dobrego w nowym roku, dziewczyny. Spełnienia Waszych największych Marzeń.

Ja jestem po usg prenatalnym, do pełnego wyniku potrzeba jeszcze oczywiście badań z krwi, ale w usg dziecko wygląda dobrze. Są co prawd odchylenia od standardu, jak patrzę w wyniku, ale lekarz zapewnił, że wszystko ok, więc się nie nakręcam. Kość nosowa jest, NT 1.7 cm.
@Dgd dawaj znać jak u Ciebie!
Kto jeszcze dziś miał mieć usg?
Cieszę się, że u Ciebie kochana wszystko dobrze:) Trzymam kciuki, aby tak dalej. Jakimiś drobnymi odstępstwami się nie przejmuj. Chyba mało kiedy jest wszystko super książkowo. A ja wieczorkiem dopiero, chyba, że zeświruję do tego czasu;) O ile dobrze pamiętam, to chyba Asia Raczek dzisiaj też ma wizytę. Pozdrowionka!
 
Do góry