reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To powiedz jej, że jest tutaj na forum taka kobieta co ma niepoprawny kariotyp i wydaje się być normalna, a jeżeli nie jest to dobrze to ukrywa przez ponad 28 lat :) i jest jeszcze jeden mąż wg niej uposledzony takiej kobiety nieuposledzonej:)
He he he :) co ci lekarze zalecił w związku ze złym wynikiem? U nas za to badanie w klinice zażądali sobie po 600zl od głowy :(
 
Hm, w sumie to nic mi nie zalecili, bo tutaj się nic nie da zalecić, generalnie diagnostykę preimplementacyją robię, ale to bardziej genetyk. A kariotypy sama zrobiłam za około 390 od głowy, żaden lekarz mi nie proponował tego badania kariotypow, a do kliniki leczenia niepłodności przyszłam już z tym wynikiem, więc nie wiem czy oni by zaproponowali
 
He he he :) co ci lekarze zalecił w związku ze złym wynikiem? U nas za to badanie w klinice zażądali sobie po 600zl od głowy :(
Ja muałam skierowanie od rodzinnego na kariotypy po 2 poronieniach, robiliśmy w Rudzie Śl w poradni genetycznej na Nfz, terminy były szybciutkie i potem wizyta z genetykiem, może nie ma sensu robić wszystkiego na prywat
 
Ja muałam skierowanie od rodzinnego na kariotypy po 2 poronieniach, robiliśmy w Rudzie Śl w poradni genetycznej na Nfz, terminy były szybciutkie i potem wizyta z genetykiem, może nie ma sensu robić wszystkiego na prywat
Oczywiście jak tylko sa podstawy, ale u mnie po jednym poronieniu nikt nie byl chetny, a nie lubię chodzić i prosić od jednego do drugiego.
 
@Śliwka12345 nie ma za bardzo wytycznych jeżeli chodzi niepoprawny kariotyp, to sa geny, tu nic nie poprawisz, ani nie pogorszysz, zalezy jak komórki się połączą, poprostu masz mniejsze prawdopodobieństwo powstania poprawnych genetycznie zarodków.
 
reklama
Do góry