reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczęta. Jest 17 dpt. Miałam dziś kolejne badanie Bety i progesteronu.

BETA 859,2 mlU/ml
Progesteron 537,5 nmol/l.

Jak oceniacie wyniki ? Lekarz powiedział, że jest bardzo dobrze.

W sobotę będę miała pierwsze Usg, będzie to początek 6 tygodnia ciąży.
Nie potrafię się cieszyć jeszcze.
A przypomnij jaki jest przyrost bety? Progesteron masz meeega duży. Jakie masz dawki?
 
Witam się w 3 dc. Miałam nadzieję że @ przyjdzie później no ale jest wcześniej. Byłam dziś u lekarza, zrobił mi kolejny próbny transfer, w końcu się udało i histeroskopia nie będzie potrzebna, za to jest nadzieja na transfer po nowym roku ;)
Tylko jak to dalej będzie wyglądać? Bo kolejną wizytę mam w sobotę 8dc. Czy transfer zależy od owulacji? Jeśli np. owu wystąpi w 13dc to mając zarodek 5 dniowy to transfer będzie w 18 dc? Dobrze myślę? Jak to było u Was?
 
Witam się w 3 dc. Miałam nadzieję że @ przyjdzie później no ale jest wcześniej. Byłam dziś u lekarza, zrobił mi kolejny próbny transfer, w końcu się udało i histeroskopia nie będzie potrzebna, za to jest nadzieja na transfer po nowym roku ;)
Tylko jak to dalej będzie wyglądać? Bo kolejną wizytę mam w sobotę 8dc. Czy transfer zależy od owulacji? Jeśli np. owu wystąpi w 13dc to mając zarodek 5 dniowy to transfer będzie w 18 dc? Dobrze myślę? Jak to było u Was?
Zależy czy masz transfer na cyklu sztucznym czy naturalnym. Jak na sztucznym, to dzień transferu będzie zależny od Twojego endometrium. Ja miałam transfery tylko na cyklach sztucznych i wypadały one różnie.
 
Czytam i czytam o przyroście Bety i dziewczyny miały w tym dniu po transferze sporą wyższą Betę. Nie jest za niski ten mój wynik?
Ja 16 dpt miałam 810 i wszystko dobrze się skończyło:) Choć prawdą jest że na tym etapie ciąży beta z reguły jest wyższa. Teraz jeszcze trochę cierpliwości i za około 10 dni powinno być serduszko. Powodzenia.
 
Mi lekarka powiedziała że żeby nam z mężem wyszły źle kariotypy to musieli byśmy być ze się tak brzydko wyrażę upośledzeni.
To powiedz jej, że jest tutaj na forum taka kobieta co ma niepoprawny kariotyp i wydaje się być normalna, a jeżeli nie jest to dobrze to ukrywa przez ponad 28 lat :) i jest jeszcze jeden mąż wg niej uposledzony takiej kobiety nieuposledzonej:)
 
reklama
Do góry