reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Część Baby Jagi [emoji14] Miłej niedziel życzę - kto w pracy , łącze się w bólu ;) kto w domku niech pośpi troszku za mnie. Dziewczynki z Ciechocinka @dżoasia @Kurcia - i Wszystkie pozostałe - czy ja u nich zrobię genotyp kir ? Jeśli tak - proszę wiecej info - oczywiście jeśli wiecie :tak: , a myślę ( tak, tak czasami i mnie się udaję myśleć:szok:) , że wieta coś :rofl: napewno. Miłego Dzionka :)
Zrobisz. Aczkolwiek w okreslone dni chyba wiec trzeba dzwonic i spytac. Ale taniej w Krakowie w Prokocimiu bo Ciechocinek i tak wysyla do Krakowa
 
U nas słabe nasienie męża , zła morfologia i dużo uszkodzonych plemników ,bardzo ale to bardzo mało ilosc dobrych ogólnie morfologia była najgorsza.Dlatego lekarz kazal też mężowi zamrozic nasienie bo nie wróżył nic dobrego ,mieliśmy zamrożenie ale po roku oddaliśmy do utylizacji bo udało się i było aż 5 zarodków dobrych , i dlatego zdecydowaliśmy się że nie ma sensu by płacić co rok za nasienie jak mamy 4 mrozaczki jeszcze , i to co oddał przed moją punkcja to jeszcze jakieś się nadają , i się udało , dodatkowo wybraliśmy metodę IMSI
u mnie niedoczynność tarczycy i Hashimoto endometrioza 3/4stopien i niskie amh 0.8
 
U mnie wlasnie z tymi poliami jest ciekawie bo w styczniu jak bylam u lekarza to byl jeden pozniej juz w Parens w sierpniu byly dwa a w listopadzie nie bylo ich wogole. Ale ponoc z nimi tak jest. W styczniu wlasnie mam zglosic sie na kontrole bo jesli beda to miesiac przed ivf musza je zlikwidowac bym byla czysta. Ale tak jak mowisz jestem dobrej mysli... musze przynajmniej ja, bo maz to do wszystkiego jest negatywnie nastawiony. Wczoraj juz mu powiedziałam by te zle mysli sobie zostawil a mnie ma wspierac i nawet jak myśli ze sie jie uda to ma mi mowic ze sie uda ;)
u mnie tez jest problem z polipami przy pierwszej próbie tez miałam histeroskopie teraz znów się mi zrobil miałam mieć 17 .12 histeroskopie ale niestety miesiaczka sie przesuneła i jutro bede dzwonić moze w tym roku sie uda jak nie to musze czekac do stycznia zaczynam stymulacje
 
reklama
Do góry