reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć @BiedronkaBiedronka, ja jestem w trakcie pierwszej stymulacji, zaczęłam 7 grudnia, a punkcję mam w poniedziałek, czyli już na końcówce.

Dziewczyny wiem, że ten temat był tutaj już nieraz poruszany, czy w dzień po punkcji dam rade isc do pracy? Muszę to sobie zaplanować, bo akurat wtedy ludzie przychodzą specjalne dla mnie, a jak im w ostniej chwili dam znać to zmarnują czas. Nie na caly dzien, ale na 10.30 na dwie godziny, i pozniej nastepnego dnia mam to samo, myślicie, że odwołać?


Cześć SKSK :-)
Czyli idziemy podobnie :-)
Powodzenia!
Ja też się zastanawiam jak będę się czuć na Wigilii u Mamy bo prosto z punkcji jadę na Wigilię
Czym Cię stymulują? Ja dostałam 13.12 ELONVA i matrwię się trochę bo już dziś mi jajniki dokuczą mocno a dopiero19 mam wizytę..Mam nadzieję ze tam się nie dzieje wszystko za szybko..
Też miałyście takie dolegliwości?
 
reklama
Cześć SKSK :-)
Czyli idziemy podobnie :-)
Powodzenia!
Ja też się zastanawiam jak będę się czuć na Wigilii u Mamy bo prosto z punkcji jadę na Wigilię
Czym Cię stymulują? Ja dostałam 13.12 ELONVA i matrwię się trochę bo już dziś mi jajniki dokuczą mocno a dopiero19 mam wizytę..Mam nadzieję ze tam się nie dzieje wszystko za szybko..
Też miałyście takie dolegliwości?
Róznie, ja pierwsza stymulacje przeszlam jak na skrzydlach, prawie nic mnie nie bolalo, druga byla okropna, na punkcje przyjechalam z brzuchem wielkim jak 5 m-c ciazy i blagalam zeby juz te jajniki nakluli bo nie byla m w stanie normalnie sie wysikac
 
Dziewczyny 6dpt . Moge się cieszyć?
 

Załączniki

  • Screenshot_20181216-132534_Drive.jpg
    Screenshot_20181216-132534_Drive.jpg
    282,2 KB · Wyświetleń: 181
Cześć SKSK :-)
Czyli idziemy podobnie :-)
Powodzenia!
Ja też się zastanawiam jak będę się czuć na Wigilii u Mamy bo prosto z punkcji jadę na Wigilię
Czym Cię stymulują? Ja dostałam 13.12 ELONVA i matrwię się trochę bo już dziś mi jajniki dokuczą mocno a dopiero19 mam wizytę..Mam nadzieję ze tam się nie dzieje wszystko za szybko..
Też miałyście takie dolegliwości?
Ja miałam Gonal f w dawkach po 150, czułam się dobrze, a wręcz nawet lepiej niż bez nich w niektórych dniach, a w niektórych byłam taka osłabiona, a dodatkowo jeszcze miałam słaby nastrój, jajnik jeden też mnie bolał, ale tak znośnie, takie ciągnięcie. Spokojnie Twoje jajniki pracuja teraz bardzo intensywnie, jedno co mnie denerwuje to to, że się pocę bardziej przy tych zastrzykach.
 
reklama
Do góry