reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny.
Dzisiaj mój 10dpt. Wczoraj robiłam betke, ale niestety wyniki będą dopiero jutro, bo weekend. Jutro rano znowu będę robiła badanie. Mam do Was pytanko. Dzisiaj zrobiłam sikańca, bo byłam ciekawa. Robiłam o 6 rano, ale sama nie wiem.jak interpretować wynik. Jedna kreska była bardzo ciemna, a druga po minucie się pojawiła ledwo widoczna.. myślałam że mam majaki więc kupiłam później 2 test, bardziej czuły. I znowu to samo, druga kreseczka bardzo bardzo jaśniutka. Mój M wziął test do lepszego światła i była troszke bardziej widoczna.. ale nadal dużo jaśniejsza niż ta pierwsza..
 
reklama
Hej dziewczyny.
Dzisiaj mój 10dpt. Wczoraj robiłam betke, ale niestety wyniki będą dopiero jutro, bo weekend. Jutro rano znowu będę robiła badanie. Mam do Was pytanko. Dzisiaj zrobiłam sikańca, bo byłam ciekawa. Robiłam o 6 rano, ale sama nie wiem.jak interpretować wynik. Jedna kreska była bardzo ciemna, a druga po minucie się pojawiła ledwo widoczna.. myślałam że mam majaki więc kupiłam później 2 test, bardziej czuły. I znowu to samo, druga kreseczka bardzo bardzo jaśniutka. Mój M wziął test do lepszego światła i była troszke bardziej widoczna.. ale nadal dużo jaśniejsza niż ta pierwsza..
Hej. U mnie w 10 dpt też była bardzo blada druga kreska a teraz beta rośnie 9 dpt 89,90 ;11 dpt 212 ;14 dpt 1023 i 18 dpt 6098!! Wizyta 19.12. Mam nadzieję że wszystko dobrze
 
Ostatnia edycja:
Ja przyjechałam do kliniki, zostałam poproszona o przebranie w tą ich śmieszną spódniczke do badań. Później pani pielęgniarka poprosiła mnie do gabinetu gdzie była wykonywana już punkcja, krótka rozmowa z panią embriolog jak tam reszta zarodków i ile podajemy. Później na fotel, doktor pokazał na ekranie zarodki które podaje i przystąpił do zabiegu. Uczucie trochę jak cytologia, nieprzyjemne ale nie boli. Po zabiegu który trwał może 5 minut musiałam kwadrans leżeć. A potem do domku.
Dziekuje za odpowiedź. Dobrze ze tutaj można się dowiedzieć czegoś więcej bo tak tyle dni życia w nieświadomości co i jak to piekiełko [emoji6]
Czyli punkcja w znieczuleniu a transfer bez ?
 
387 od osoby bielsko biała punkt pobrań a w laboratorium w Katowicach robią wynik 3-4tygodnie czekania dopiero 20stycznia bede go miec ciekawe co jeszcze usłyszę
Śliweczka zadzwoń na infolinię nfz bo ze skierowaniem do poradni genetycznej dadzą ci kariotyp za darmo. Podasz województwo i ci muszą wskazać gdzie robią na nfz.
 
Serio nikt nie miał podobnie i nikt mu nie pomoże??:(
Hej. Dziewczyny, mam pytanie ....zaczęłam brać antyki , tak będę podchodzić do krótkiego protokołu , dziś 10 dzień cyklu i ciągle krwawię... Zaczynam się już martwić, tym bardziej że w tym tygodniu muszę zrobić cytologię bo skończyła mi się ważność a bez tego nie podejdę....i nie wiem, czy to normalne to krwawienie? Czy dzwonić do lekarza? Jeśli możecie, powiedzcie jak wygląda krótki protokół rozpoczęty antykami? Jak to po kolei wygląda?
Jagodko ja plamiłam ale od polipa więc nie pomogę ale pewnie zaraz ktoś się odezwie.
 
reklama
Do góry