reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiesz co z tego co pamiętam bo to zaraz dwa lata minie od tego czasu , oddał nasienie do badania ,a później jak mrozlismy nasienie to też badali i z tego wyszło , a dodatkowo mąż robił TSH,kariotypy robilismy i kurcze coś jeszcze z krwi ale nie pamiętam i bral tablektki przez 3 miesiące profertil ale nie było poprawy.Pisz śmiało nawet na priv jak chcesz jak znajdę teczkę to ci napisze jakie badania mieliśmy tzn moj jutro jak będę miała czas poszukam.Bez wachania zdecydowaliśmy się na IMSI,u nas w klinice to dodatkowo koszt był 700 zł ale nie żałujemy
Ja tez na 100% wybiorę ta metodę
 
reklama
Wiesz co z tego co pamiętam bo to zaraz dwa lata minie od tego czasu , oddał nasienie do badania ,a później jak mrozlismy nasienie to też badali i z tego wyszło , a dodatkowo mąż robił TSH,kariotypy robilismy i kurcze coś jeszcze z krwi ale nie pamiętam i bral tablektki przez 3 miesiące profertil ale nie było poprawy.Pisz śmiało nawet na priv jak chcesz jak znajdę teczkę to ci napisze jakie badania mieliśmy tzn moj jutro jak będę miała czas poszukam.Bez wachania zdecydowaliśmy się na IMSI,u nas w klinice to dodatkowo koszt był 700 zł ale nie żałujemy
Dzięki jak cos bede pisac. Bo my dopiero zaczynamy zmagania z ivf. Maaz tez bral profertil prprzez 3 miesiace i tez zadnej poprawy. Czekamy teraz do lutego i zobaczymy co dalej. Pozdrawiam
 
Dzięki jak cos bede pisac. Bo my dopiero zaczynamy zmagania z ivf. Maaz tez bral profertil prprzez 3 miesiace i tez zadnej poprawy. Czekamy teraz do lutego i zobaczymy co dalej. Pozdrawiam
Szybko zleci do lutego ;) czas leci teraz tak szybko że nie obejrzysz się a już luty bedzie. Robienie wyników ,branie leków ,jezdzenie na kontrolę ile się naprodukowalo, ocena endometrium,praca ,wiec czas zleci . Dodam ze lekarz stymulowal mnie do pierwszego transfsu i podejścia na cyklu sztucznym.
 
Ostatnia edycja:
Super że się cieszysz trzeba się cieszyć i wierzyć że będzie dobrze. Daj znać jakiego lekarza wybrałaś , mnie tam nie było już 1.5 roku
Byłam u tej twojej kilka razy ale przy sprawdzaniu drożności jajowodów poznałam Brelika i robilam pozniej u niego IUI i chyba bardziej mi on pasuje a ty co sądzisz?
 
Byłam u tej twojej kilka razy ale przy sprawdzaniu drożności jajowodów poznałam Brelika i robilam pozniej u niego IUI i chyba bardziej mi on pasuje a ty co sądzisz?

Dr B hmmm przemiły ciepły ale jak dla Mnie zbyt zamknięty ... robił mi transfer z Sara .Znam prawie cała ekipę i coś o każdym mogę powiedzieć ale najwięcej o dr Wojtku G to mój anioł . Byliśmy jak drożdżówka z mlekiem duet idealny Pierwszy który słuchał i był otwarty na moje sugestie . Jedyny który wierzy w immunologie w tej klinice i jak dla Mnie zawsze mówi prawdę jak jest . Córka ma 10 miesięcy a w lutym mamy już kolejny transfer .
 
reklama
Byłam u tej twojej kilka razy ale przy sprawdzaniu drożności jajowodów poznałam Brelika i robilam pozniej u niego IUI i chyba bardziej mi on pasuje a ty co sądzisz?
Nie wiem , jeżeli on ci pasuje to idź do niego , nie byłam u niego ani razu ,polecają jeszcze Ciepiele, Gląbowskiego , dr G. robił mi transfer i punkcję i też mogę jego polecić jak widać udany
 
Do góry