reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U nas przy kariotypie zrobili nam odrazu mukowiscydoze i co sie okazało ze jestem nosicielem wiec w sumie te badanie nie sa takie głupie bo jak by wyszło ze oboje jestesmy nosicielami to pomimo ze corka jest zdrowa to kolejne mogłoby byc chore a tak znając sytuacje mozna zawsze zrobic badania genetyczne zarodków i wybrac te zdrowe wiedząc ze jest ryzyko... my robimy wszystko co lekarz zaleci. Juz sie nastawiliśmy na koszty trudno z czegos trzeba zrezygnować.
A w jakiej cenie w waszej klinice jest badany 1 zarodek?
 
reklama
Mam jeszcze takie pytanko rozważam dwie kliniki invicta w Gdańsku i vitrolive w Szczecinie czy ktos z was moze mi cos doradzić??? Byłabym bardzo wdzięczna bo jutro musze podjąć ostateczna decyzje... byliśmy w obu i widze ze w Szczecinie sa bardziej elastyczni i łatwiej dostępni ale ponoc w Gdańsku maja najlepsze laboratorium i teraz nie wiem co robic :-(
Ja leczyłam się w Vitrolive w ZS polecam, u mnie transfer udany za pierwszym razem.Na forum jest dużo dziewczyn które leczyły się i miały transfery udane w VITROLIVE.Ja wybrałam klinikę w ZS bo miałam bliżej po prostu i z polecenia lekarzy .
 
Ja leczyłam się w Vitrolive w ZS polecam, u mnie transfer udany za pierwszym razem.Na forum jest dużo dziewczyn które leczyły się i miały transfery udane w VITROLIVE.Ja wybrałam klinikę w ZS bo miałam bliżej po prostu i z polecenia lekarzy .

Dziekuje ci bardzo za informacje bo jutro ide na wizytę i chyba sie zdecyduje...
 
Dziekuje ci bardzo za informacje bo jutro ide na wizytę i chyba sie zdecyduje...
Ja ze swojego doświadczenia polecam , wiem że #ropuszka666 leczyla się w innej klinice i tam chyba transfer był nie udany, i przeniosła się do Vitrolive i udało się i jej córka niedługo skończy rok jeszcze jest tu parę dziewczyn ale nie pamiętam nickow już bo zaglądam tu rzadko , ja miałam lekarza dr.Budzinska bardzo ja polecam. Jak widać tak mi dobrała leki i wszystko poszło zgodnie z planem, no wiadomo była hiperka i transfer odroczony, ale po hiperce wróciłam po swojego mrozaczka, który za 2 tyg skończy 9 miesiecy jeszcze mamy 4 mrozaczki.Pozdrawim i powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Sa pakiety i mozna wybrac pakiet z badaniami zarodków i wtedy badają chyba wszystkie ale nie pamietam jaka jest różnica pomiędzy pakietami Ale każda klinika powinna miec cennik w internecie
Dokładnie, każda klinika może mieć różne ceny. Ale z reguły jest jedna cena od 1 do 8 zarodków, później doplata za każdy kolejny. A i zależy jaką metodą i czy chcesz robic badanie celowane na daną mutacje czy ogólne, oczywiście ngs 8-9 tys, PGS wg tego co ja widziałam zaczyna się od 4.5 tys
 
reklama
A jaki u Was byl problem?
U nas słabe nasienie męża , zła morfologia i dużo uszkodzonych plemników ,bardzo ale to bardzo mało ilosc dobrych ogólnie morfologia była najgorsza.Dlatego lekarz kazal też mężowi zamrozic nasienie bo nie wróżył nic dobrego ,mieliśmy zamrożenie ale po roku oddaliśmy do utylizacji bo udało się i było aż 5 zarodków dobrych , i dlatego zdecydowaliśmy się że nie ma sensu by płacić co rok za nasienie jak mamy 4 mrozaczki jeszcze , i to co oddał przed moją punkcja to jeszcze jakieś się nadają , i się udało , dodatkowo wybraliśmy metodę IMSI
 
Ostatnia edycja:
Do góry