reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama

Załączniki

  • IMG_20181123_142833.jpg
    IMG_20181123_142833.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 114
  • IMG_20181123_142800.jpg
    IMG_20181123_142800.jpg
    843,7 KB · Wyświetleń: 117
Moje i męża
Z góry dziękuję :)
Dziwny ten wynik, u mnie trochę szerzej był omówiony, ale u Was tylko stwuerdzenie, że prawidłowy. To chyba nie ma żadnych delecji, translokacji, jeśli o nich nie piszą.
U mojego męża jest prawidłowy i napisali mu pełnym.zdaniem, że ok i że nie wykryto nic złego.
U mnie wykryli jakąś zminę i napisali że jest translokacja jakaś, ale to podobno nic takiego, taka uroda. U was krótko i zwięźle, że 2 prawidłowe kariotypy. No to ok ;)
 
Są dwie szkoły: polska - żeby odstawić i zachodnia i amerykańska żeby zostawić bo zapobiega poronieniom przy PCO. Lekarze w Polsce maja problem bo niestety w Polsce jest to lek zakazany w ciąży a już w większości krajow dopuszczony. Mój diabetolog i ginekolog z kilinki każe brać w ciazy (ale to mega mądrzy lekarze od których płynie wiedza i to ze się douczają) a mój normalny ginekolog z przychodni zabrania. Moje dwie znajome z poronieniami i PcO jak ja donosiły zdrowe ciąże dopiero jak weszły na metmorfine. Ja tez zostanę na metmorfinie.
Ja nie mamPCO ale ze wzgledu na poronienia do 12 tyg musialam brac, teraz przechodze pod poradnie diabeto. i zobaczymy co wyjdzie.Znam dziewczyny ktore do konca ciazy braly metformine i nic sie nie stalo.
 
Dziwny ten wynik, u mnie trochę szerzej był omówiony, ale u Was tylko stwuerdzenie, że prawidłowy. To chyba nie ma żadnych delecji, translokacji, jeśli o nich nie piszą.
U mojego męża jest prawidłowy i napisali mu pełnym.zdaniem, że ok i że nie wykryto nic złego.
U mnie wykryli jakąś zminę i napisali że jest translokacja jakaś, ale to podobno nic takiego, taka uroda. U was krótko i zwięźle, że 2 prawidłowe kariotypy. No to ok ;)

My mieliśmy podobny opis - kariotyp prawidłowy i potwierdzenie od lekarza, że to znaczy że wszystko jest ok.
 
reklama
Dziwny ten wynik, u mnie trochę szerzej był omówiony, ale u Was tylko stwuerdzenie, że prawidłowy. To chyba nie ma żadnych delecji, translokacji, jeśli o nich nie piszą.
U mojego męża jest prawidłowy i napisali mu pełnym.zdaniem, że ok i że nie wykryto nic złego.
U mnie wykryli jakąś zminę i napisali że jest translokacja jakaś, ale to podobno nic takiego, taka uroda. U was krótko i zwięźle, że 2 prawidłowe kariotypy. No to ok ;)
Sama jestem trochę zaskoczona że tak krotko opisane , ale skoro ok to ok :p kłócić się nie będę :)
 
Do góry